hourSON DAKİKA
left-arrowright-arrow
weather
İstanbul
down-arrowup-arrow

  10 Temmuz Hangi Burç? 10 Temmuz Tarihinde Doğanların Burcu Ve Ortak Özellikleri...

  10 Temmuz Hangi Burç 10 Temmuz Tarihinde Doğanların Burcu Ve Ortak Özellikleri...
  expand

  Astroloji takvimine göre 10 Temmuz yengeç burcu olur. Yengeç burçları duygusal olmaları ile ön planda olan burçlardan biridir.

  Haberin Devamıadv-arrow
  Haberin Devamıadv-arrow

  10 Temmuz Hangi Burç?

  20 Temmuz da doğanlar yengeç burcuna mensup kimseler olurlar. Yengeç burcu olan kişilerin 22 Haziran ile 23 Temmuz tarihleri arasında doğmaları gerekmektedir. Su grubunda bir burç olan yengeç burcu negatif ve dişi özelliklere sahip burçlar arasındadır. Ay tarafından yönetilen yengeçlerin karşıt burçları oğlaktır yani oğlak burçları ile anlaşamazlar. Şanslı sayıları 2 olan yengeçlerin şanslı taşları inci, renkleri de eflatun, gümüş ve gridir.

  10 Temmuz Tarihinde Doğanların Burcu ve Ortak Özellikleri...

  10 Temmuz yengeç burcu olarak tespit edilmiştir. Yengeç burçları her şeye karşı aşırı hassas ve alıngan oldukları için insanlarla anlaşmaları zor olabilir. Yengeçleri tanımlayan kelime hissederim kelimesi olarak karşımıza çıkar. Yengeçlerin sorumluluk duyguları çok gelişmiş olduğu için işlerinde mükemmeli ararlar ve onu bulana kadar da vazgeçmezler.

  Duyarlı oldukları için çok fazla üzülebilir ve her insandan da aynı sorumluluk duygusunu beklerler. Düşünceli ve yardımsever olan yengeçler kuruntulu oldukları için kafalarında kurdukları şeylere inanabilir ve karşılarındaki kimseye tavır alabilirler.

  Yengeç Kadınları

  Yengeç kadınları sakin bir liman olarak da tanımlanabilir. Şefkatli ve sevgi dolu oldukları için iyi niyetli olarak görülürler ve insanlar için kendilerini feda edebilirler. Anaç bir kadın oldukları için erken yaşta evlenebilir ve çocuk sahibi olabilirler. Yengeç kadınları çok duygusallardır ve sevdikleri her şeyi çok fazla severler. Melankolik oldukları için kendi kendilerine bir şeyler düşünebilir ve buna göre insanlara tavır alabilirler. Ani değişen ruh halleri bazen hem kendilerini hem de çevrelerini yorsa da iyi niyetli olmaları olumlu özelliklerindedir. Kırmaktan ve kırılmaktan çok koktukları için ince davranırlar ve ince davranış beklerler.

  Yengeç Erkekleri

  Yengeç burcu erkekleri hassas ve hisleri konusunda da oldukça incelerdir. İnsanları kırmaktan hoşlanmadıkları için kendileri de kırılmak istemezler. Duygusal oldukları için bazen hislerini belli etmezler ve incinmemek için hislerini yok sayarlar. Yengeç erkekleri sorumluluk alma duyguları gelişmiş insanlardır ve başkalarının sorumluluklarını da kolaylıkla üstlenebilirler.

   

  Sıradaki Haberadv-arrow
  Sıradaki Haberadv-arrow