hourSON DAKİKA
left-arrowright-arrow
weather
İstanbul
down-arrowup-arrow

  22 Ağustos Hangi Burç? 22 Ağustos Tarihinde Doğanların Burcu Ve Ortak Özellikleri...

  22 Ağustos Hangi Burç 22 Ağustos Tarihinde Doğanların Burcu Ve Ortak Özellikleri...
  expand

  22 Ağustos’ta doğan kişiler aslan burcu olur. Aslan burcu olmak için kişilerin 22 Temmuz ile 22 Ağustos tarihleri arasında doğmuş olmaları gerekir.

  Haberin Devamıadv-arrow
  Haberin Devamıadv-arrow

  22 Ağustos Hangi Burç?

  22 Ağustos tarihinin hangi burca denk geldiği birçok kişi tarafından merak edilmektedir. Kişilerin burçlarına ve burcunun dahil olduğu grubu bilmesi özelliklerini daha iyi anlamalarına yardımcı olur. 22 Ağustos’ta dünyaya gelenler aslan burcu olurlar ve aslanlar iyi bir yöneticilerdir. Herkesi ve her şeyi yönetmek ve sorumluluk almak onlar için keyif verici şeylerdir. Aslan burcu hava grubunun burcudur ve sabit bir burç olarak karşımıza çıkar. Uğurlu taşlar sarı safir ve uğurlu rakamları da 7 olarak bilinir.

  22 Ağustos Tarihinde Doğanların Burcu ve Ortak Özellikleri...

  22 Ağustos’un doğum günü olması aslan burcu olmanızı sağlar. Aslanlar doğada da kral ve önder olduklarından aslan burçları da önder olan insanlardır. Aslan burcu kişilerini tanımlayan en net sözcük yönetirim sözcüğü olur.

  Hayatta her şey hakkında fikirleri olan aslanlar her şeyin en iyisini bildiklerini ve hak ettiklerini düşünürler. İyi zamanlarında iyi olurlarken kötü zamanlarında acımasız davranmaları mümkündür. Şanslı olan aslanlar kötü günlerinden bir şekilde kurtulur ve şansları yaver olur.

  Aslan Burcu Kadını

  Burcu aslan olan kadınlar cömert ve yüce gönüllü olmalarına rağmen aşk hayatları çokta iyi gitmez. Yaşamlarında çoğu kez çocuklarıyla ilgili sorular yaşamaları da mümkündür. Gençlik yaşlarında daha aklı havada olan aslan kadınlar ilerleyen yaşın verdiği olgunlukla daha mantıklı kararlar vermektedir.

  Lüks yaşam isteğinden hiçbir zaman vazgeçemeyen aslan kadını çok çalışır ve maddi olarak yeterli olmayı ister. Gösterişi seven aslan kadınları kaliteli giyim ve lüks hayat severler. Evlenirken de karşısındaki kişilerin maddi gücüne dikkat ederler.

  Aslan Burcu Erkeği

  Aslan erkekleri romantiklerdir ve duygularını açık bir şekilde yaşarlar. Birlikte oldukları insanı çok mutlu ederler ve bundan kendileri de mutluluk duyarlar. Bulundukları her ortamda üstünlük kurar ve dikkat çekerler. Karşı cins tarafından bulunduğu her ortamda fark edilen aslanlar yakışıklı erkeklerdir. Sorumluluk almayı seven aslan erkekleri sevdiklerinin sorumluluğunu almaktan da hiçbir zaman çekinmez.

   

  Sıradaki Haberadv-arrow
  Sıradaki Haberadv-arrow