hourSON DAKİKA
left-arrowright-arrow
weather
İstanbul
down-arrowup-arrow

  22 Temmuz Hangi Burç? 22 Temmuz Tarihinde Doğanların Burcu Ve Ortak Özellikleri...

  22 Temmuz Hangi Burç 22 Temmuz Tarihinde Doğanların Burcu Ve Ortak Özellikleri...
  expand

  22 Temmuz tarihinde doğanlar hangi burca dahil olduklarını merak edebilirler. Güneş burçları aynı olsa da yükselen burçları birbirinden farklıdır, Bu tarihte doğan kişiler etkileyici ve duygusal kişilikte olurlar.

  Haberin Devamıadv-arrow
  Haberin Devamıadv-arrow

  22 Temmuz Hangi Burç?

  22 Temmuzda doğan kişiler Yengeç burcu içerisine girerler. 23 Haziran ve 22 Temmuz tarihlerinde doğanlar Yengeç burcuna sahip olur. Yengeç burcunun en belirgin özelliği duygusal olmalarıdır. Tek bir burca göre yorum yapmak çok doğru olmasa da, Güneş burçları Yengeç olan kişileri tanıdıkça Yengeç’in özelliklerini ne kadar çok taşıdığını gözlemleyebilirsiniz.

  22 Temmuz Tarihinde Doğanların Burcu ve Ortak Özellikleri

  Yengeç burcuna sahip kişiler, evlendikleri zaman çok iyi ve kültürlü bir ebeveyn olurlar. Yengeçler anne şefkatine sahip olurlar ve herkese karşı çok merhametli olurlar. Yengeç burçları, daha çok ince düşünürler. Yengeç burçlarının en net özellikleri sayıldığı zaman meraklı ve düşünceli oluşları dikkat çekmektedir. Çevresindeki insanlara karşı çok korumacı ve sahiplenici tutum sergilerler.

  22 Temmuz Yükseleni

  22 Temmuz tarihinde doğan ve yükseleni Yengeç olan kişiler meraklı özellikleri ile tanınır. Çok meraklı oldukları içinde devamlı bir konuşma isteğinde olurlar. Yükselen Yengeçler, şefkatli ve korumacı yapılarıyla oldukça fazla dikkat çekiyor.

  Yengeç Kadını Özellikleri

  Yengeç kadını evcimen, ince düşünen ve merhametli kadınlardır. Saf sevgiyi her zaman kalplerinde hissederler. Duygusal yapıları vardır ve annelik için mükemmel insanlardır. Kendilerinden çok diğer insanları düşünürler. Ailesi, sevgilisi ve arkadaşları onlar için önemlidir.

  Sadık, sezgisel, sevecen ve sadakatli kişilerdir. Detayları severler ve karşısındaki kim olursa olsun ince düşünmesini isterler. Derin düşünürler bu sebeple bir insanı kolay kolay kıramazlar. Yengeç kadınların olumsuz özellikleri arasında çok duygusal ve takıntılı olmaları sıralanabilir.

  Yengeç Erkeği Özellikleri

  Yengeç erkekleri sevdikleri kadını her zaman korurlar. Aynı şekilde aileleri ve arkadaşları onlar için çok önemlidir. Empati yetenekleri çok güçlüdür. Sevdiği insanlar ile mutlu olmak isterler. Başkalarını mutlu etmeyi severler.

  Geleneklerine göreneklerine bağlıdır. Yengeç erkeklerin çoğunluğu evine, eşine ve çocuğuna bağlıdır. Evde vakit geçirmek çok hoşlarına gider. Yengeç erkeklerin olumsuz özellikleri arasında karamsar, hassas ve tutarsız olmaları söylenebilir.

   

  Sıradaki Haberadv-arrow
  Sıradaki Haberadv-arrow