hourSON DAKİKA
left-arrowright-arrow
weather
İstanbul
down-arrowup-arrow

  23 Temmuz Hangi Burç? 23 Temmuz Tarihinde Doğanların Burcu Ve Ortak Özellikleri...

  23 Temmuz Hangi Burç 23 Temmuz Tarihinde Doğanların Burcu Ve Ortak Özellikleri...
  expand

  23 Temmuz aslan burcu olur. Eğer doğum gününüz 23 Temmuz ise aslan burcu olursunuz.

  Haberin Devamıadv-arrow
  Haberin Devamıadv-arrow

  23 Temmuz Hangi Burç?

  23 Temmuz aslan burcu olmaktadır. Aslan burcu zodyak burçlarından biridir ve 22 Temmuz ile 23 Ağustos tarihleri arasında doğmuş olan insanları kapsar. Aslan burcunun takım yıldızı leo, zodyak elementi ateş, zodyak dörtlüsü ise sabit olarak bilinir. Gezegeni güneş olan aslan burcunun etkili gezegeni de Plüton olarak karşımıza çıkar.

  23 Temmuz Tarihinde Doğanların Burcu ve Özellikleri...

  23 Temmuz gününde doğanların güneş burçları aslan olur. Aslan burcu olan kişilerin ikna kabiliyetleri oldukça yüksektir. Genellikle çevresindeki her şeyi ve herkesi yönetmek isteyen aslanlar iyi bir yönetici ve lider olurlar. Aslan burçları lükse ve gösterişe de çok önem verirler ve herkes tarafından beğenilmek, takdir görmek gibi bir arzuları vardır.

  Liderlik özellikleri gelişmiş olan aslanlar kariyerlerinde en yükseği hedeflerler ve bunun için de her gün çok çalışırlar. Emir almayı sevmezler fakat emir etmeyi ve hükmetmeyi çok severler. Her ne kadar her konuda bütün insanlara söz hakkı verseler de en sonunda hep kendi istedikleri olur.

  Aslan Burcu Erkeği

  Aslan burcu erkekleri kendilerine olan güvenleri ile bilinmektedir. Güçlü duruşlarının yanında dikkat çekici tarzları da onların ilgi odağı olmasını sağlar. Aslan burcu erkekleri ortalama bir boyda olurlar fakat gösterişli oldukları için ortamın ilgisi olurlar.

  Orantılı bir yüz hattına sahip olan aslan erkeği karşı cinsin dikkatini çekme konusunda oldukça başarılıdır. Yardımsever olan aslan burçlarının en olumsuz özelliklerinden biri de bencil olmasıdır. Sevdiklerinin yanı sıra kendilerini daha çok düşünen aslanlar cömertlerdir.

  Aslan Burcu Kadını

  Aslan burcu kadını cömert ve yüce gönüllü olması ile bilinmektedir. Evlilikte her ne kadar şans yanlarında olmasa da aile ve arkadaş ortamında oldukça şanslılardır. Seçimleri doğru olsa da hükmetmeyi sevmesinden dolayı karşı cinsle çok iyi anlaşabildiği söylenemez.

  Aslan kadınları gece hayatından ve gösterişli, marka kıyafetlerden hoşlanır. Aslan kadınları bakımsız ve ev haliyle görmek çok zordur çünkü onlar evde bile hep bakımlı ve güzel giyimli olurlar.

   

  Sıradaki Haberadv-arrow
  Sıradaki Haberadv-arrow