hourSON DAKİKA
left-arrowright-arrow
weather
İstanbul
down-arrowup-arrow

  25 Haziran Hangi Burç? 25 Haziran Tarihinde Doğanların Burcu Ve Ortak Özellikleri...

  25 Haziran Hangi Burç 25 Haziran Tarihinde Doğanların Burcu Ve Ortak Özellikleri...
  expand

  Günümüzde astrolojide 12 burç yer almaktadır. Bu kapsamda da her burcun kendine özgü özellikleri bulunmaktadır. Bu da doğum tarihine göre belirlenmektedir. Genelde yengeç insanının kendine özgü kişisel bazı özellikleri bulunmaktadır. Hem pozitif hem de negatif ortak özellikler yengeçler, diğer burçlardan ayırmaktır.

  Haberin Devamıadv-arrow
  Haberin Devamıadv-arrow

  25 Haziran Hangi Burç?

  25 Haziran tarihinde doğan kişiler, astrolojiye göre yengeç burcu olmaktadır. Yengeç burcu, 22 Haziran ile 23 Temmuz aralığında doğan kişileri kapsamaktadır. Su grubundan olmakta ve renkleri de gri, gümüş ve eflatundur. İnci uğurlu taşı olmakta ve şanslı sayısı da 2'dir. Şanslı günleri pazartesi karşıt olan burcu da oğlaktır.

  Genelde yükselen burç da kişilerin doğduğu saat, dakika ve doğum yerine bağlı olarak, değişiklik göstermektedir. Tüm bu sebeplere göre de aynı gün doğan her bireyin yükselenleri farklı olmaktadır. 25 Haziran burcunun yükselenini bulabilmek için de kişilerin doğum saatlerini bilmek gerekmektedir.

  25 Haziran Tarihinde Doğanların Burcu ve Ortak Özellikleri Nelerdir?

  Günlük yaşamda yengeç burucunun temek özelliklerini inceleyecek olursak; her konuda çok hassas, alıngan ve de kuruntulu kişiliğe sahiptirler. Sorumluluk duyguları da çok gelişmiştir. Bununla birlikte her işte çok ayrıntılı davranmakta ve işlerinde mükemmeliyetçi olmaktadırlar. Ayni sorumlulukları da karşıdan beklemektedirler. Yengeç burçları duygusal olmaları ve çevreye karşı çok duyarlı olmaları ile tanınmaktadır.

  Çevresinde yer alan her insandan, ayni özveriyi beklediklerinden de çok kolay anlaşılan kişiler değildir. Genelde yengeç burcu iyi günlerinde çok neşeli, iyimser, yardımsever, çok düşünceli ve anlayışlı olmaktadır. Bunun yanında ortada bir sorun olmadan somurtkan ya da çok alıngan birer kişi haline de gelebilirler. Yengeç burçları yakın çevrelerini ve dostlarını çok sevmelerine rağmen, bu durumu çok fazla belli etmezler.

  Aynı zamanda kendilerini duygusal olarak kıran kişileri de çok zor bağışlarlar. Bağışlasalar da yapılan kırıcı hareketi de asla unutmazlar. Yengeç burçları müzik ve dini konulara karşı da oldukça ilgili kişilerdir. Çok sabırlı özellikte olan yengeç burçları biri ile tartışmaktan da çok memnun olmaz. Bu bağlamda duygularını da sessiz bir biçimde içinde, derinlerde saklar.

   

  Sıradaki Haberadv-arrow
  Sıradaki Haberadv-arrow