hourSON DAKİKA
left-arrowright-arrow
weather
İstanbul
down-arrowup-arrow

  7 Ağustos Hangi Burç? 7 Ağustos Tarihinde Doğanların Burcu Ve Ortak Özellikleri...

  7 Ağustos Hangi Burç 7 Ağustos Tarihinde Doğanların Burcu Ve Ortak Özellikleri...
  expand

  Astroloji insan karakterini büyük ölçüde etkileyen bir alandır. Astroloji ile ilgilenen ve seven pek çok kişi bulunur. 7 Ağustos tarihinde doğan kişiler burçlarını ve karakteristik özelliklerini merak edebilirler.

  Haberin Devamıadv-arrow
  Haberin Devamıadv-arrow

  7 Ağustos Hangi Burç?

  Kişinin doğduğu tarih burcu hakkında bilgi verir. Bu sebeple insanlar burcunu öğrenebilmek için mutlaka doğum tarihini bilmeliler. 7 Ağustos tarihinde doğan kişiler Aslan burcu olurlar ve kendine has özellikleri içerirler. Fiziksel özellikleriyle çekici görünüme sahip olan Aslan burcu kişiler, yönetici pozisyonlarda olmayı isterler.

  7 Ağustos Tarihinde Doğanların Burcu ve Ortak Özellikleri

  Aslan burcunun çok farklı özellikleri bulunur. Gururlu bir yapıya sahip olurlar ve kimseden emir almayı sevmezler. Önderlik etme yetenekleri vardır. Hayatlarının yönetimini her zaman ellerine alırlar. Aslanlar gösterişli ve göz alıcı bir görünüme sahiptirler. İltifat almayı çok severler. Görmezden gelinmek, fark edilmemek ve yalnız kalmak en nefret ettiği şeyler arasındadır. Her Aslan kendi içinde dünyayı yönetmek ister.

  7 Ağustos Yükseleni

  7 Ağustos’ta dünyaya gelen Aslan burçlarının yükseleni farklı olabilir. Aslan burcu olan kişilerin, yükseleni Aslan da olabilir. Doğum yeri ve saati ile yükselen burcu hemen hesaplanabilir. Yükselen burç kişinin dışarıdan bakıldığı andaki özelliklerini anlatır.

  Aslan Kadını Özellikleri

  Aslan kadınları genelde orta boylu olurlar. Girişimci ruhlu olmalarıyla her işin başına geçebilirler. Aslan kadınları heyecanlı ve yaratıcı kadınlardır. Tutkulu, sadık ve iyimser yapıya sahiptirler. Romantik yapıları olsa da lüksü de severler.

  Mücevherler, pahalı eşyalar ve güzel kokular onlar için vazgeçilmezdir. Karşısındaki insana çok değer verirler. Eğlenmekten ve eğlendirmekten zevk alırlar. Aslan kadınları yönetici oldukları için çevresi tarafından kibirli görünebilirler.

  Aslan Erkeği Özellikleri

  Aslan erkeklerinin saçları gürdür ve uzaktan bile dikkat çeker. En önemli özellikleri iyi niyetli olmalarıdır. Cömert yapıya sahip olmalarıyla paraya acımazlar. Her insana yardımcı olmak isterler. Genelde yönetici pozisyonda olmayı isterler. Liderlik özellikleri baskındır.

  Huzurlu ve mutlu olmayı çok isterler, bunun için çabalarlar. Yeni yerler keşfetmeyi çok severler. Maddiyat Aslan erkekleri için önemlidir. Güzel kazançlar elde etmeyi isterler ve bunun için çaba gösterirler.

   

  Sıradaki Haberadv-arrow
  Sıradaki Haberadv-arrow