hourSON DAKİKA
left-arrowright-arrow
weather
İstanbul
down-arrowup-arrow

  8 Ağustos Hangi Burç? 8 Ağustos Tarihinde Doğanların Burcu Ve Ortak Özellikleri...

  8 Ağustos Hangi Burç 8 Ağustos Tarihinde Doğanların Burcu Ve Ortak Özellikleri...
  expand

  Kişiler burçlarını ve yükselen burçlarını bildiklerinde kendilerini daha iyi anlamaları ve kendilerine uyum sağlamaları mümkündür. 8 Ağustosta doğan biri burcunu merak ederse aslan burcuna mensup olduğunu bilmelidir.

  Haberin Devamıadv-arrow
  Haberin Devamıadv-arrow

  8 Ağustos Hangi Burç?

   Burçlar kişilerin hem kendilerini hem de çevresindeki insanları daha iyi tanımalarına yardımcı olan bir konudur. Astrolojiye göre 12 burç vardır ve bu burçlar 12 aya bölünmüş bir şekildedir. Doğduğu günü bilen herkesin burcunu öğrenmesi mümkündür. 8 Ağustosta doğmuş olan birinin burcu aslan olur.

   

   Aslan burcunun astrolojik takvimdeki tarih aralığına bakıldığında 28 Temmuz ve 22 Ağustos aralığı olduğu görülür. Bu tarihler arasında doğmuş olan herkesin burcu da aslan olarak tespiti edilir.

   

   8 Ağustos Tarihinde Doğanların Burcu ve Ortak Özellikleri...

   

   8 Ağustos tarihinde doğanların burcu aslan olur. Aslan güneş tarafından yönetilen bir burçtur ve astrolojideki grubu da ateştir. Yükselen burcun öğrenilmesi için doğum saatinin ve dakikanın da bilinmesi gerekir.

  Haberin Devamıadv-arrow
  Haberin Devamıadv-arrow

   

   Dolayısıyla aynı gün doğmuş olan kişiler aynı burca sahip olurken farklı saatlere doğmuşlarsa yükselenleri farklı olabilir. İnsanların hem kendilerini hem de çevrelerini daha iyi analiz etmeleri için hem burç hem de yükselen burç bilgilerine sahip olmaları gerekir. İnsanlar hem ay burçlarından hem de yükselen burçlarından izler taşırlar.

   

   Aslan Burcunun Kişisel Özellikleri Nelerdir?

   

   Aslanlar ilk bakıldığında lider ve sert duruşlu gibi gözükseler de onların duygusal bir yapıya sahip olduklarını bilmek gerekir. Güçlü ve sert karakterlerinin arkasında ilgi görmeyi bekleyen bir insan vardır. Yönetmeyi çok sevdikleri için çalışmayı ve sorumluluk almayı da severler. İstediklerini ve fikirlerini başkalarına kabul ettirme gibi bir çabaları olduğu için bazen bunaltıcı olabilirler.

   

   Esip gürleyen bir kişiliği olsa da sakin olduğunda aslanlarla anlaşmak daha kolay olabilir. Aslan burcu her konuda sahip olduğundan daha fazla şeye sahipmiş gibi davranmayı ve kendini daha üstün göstermeyi sever.

   

   Aslan Burcunun Fiziksel Özellikleri Nasıl Olur?

   

   Aslan kadını da erkeği de gösterişten hoşlanan insanlardır. Aslanlar ilgi çekmeyi sevdikleri için abartılı kıyafetler ve farklı aksesuarlar tercih edebilirler. Her zaman sağlıklı ve güzel bir vücuda sahip olduklarından beğenilmeleri de muhtemeldir. Aslan insanları genelde orta boylu ya da uzun boylu yapılı insanlardır.

   

  Sıradaki Haberadv-arrow
  Sıradaki Haberadv-arrow