hourSON DAKİKA
left-arrowright-arrow
weather
İstanbul
down-arrowup-arrow

  9 Ağustos Hangi Burç? 9 Ağustos Tarihinde Doğanların Burcu Ve Ortak Özellikleri...

  9 Ağustos Hangi Burç 9 Ağustos Tarihinde Doğanların Burcu Ve Ortak Özellikleri...
  expand

  9 Ağustos gününde doğanlar aslan burcu olur. Aslan burcu olmak için 29 Temmuz ve 22 Ağustos tarihleri arasında doğmuş olmak gerekmektedir.

  Haberin Devamıadv-arrow
  Haberin Devamıadv-arrow

  9 Ağustos Hangi Burç?

  9 Ağustos tarihi burçlar arasında aslan burcuna denk gelen bir tarihtir. Bu kişilerin güneş burçları aslan olur. Aslan burcu ateş grubu burçlarından biridir. Nitelikleri arasında pozitif, erkek ve sabit vardır. Yönetici gezegeni güneş olan aslan burçlarının uğurlu taşları sarı safir, şanslı sayıları da 1 ile 9 olarak bilinmektedir. Aslan burcunun karşıt burcu kova burcu, metali altın, renkleri ise turuncu, kehribar ve koyu sarıdır.

  9 Ağustos Tarihinde Doğanların Burcu ve Ortak Özellikleri...

  9 ağustos tarihinde doğanların burcu aslan olur. Aslan önder ve kral olduğundan aslan burcu olanlar da liderlik özelliği yüksek kişilerdir. Başkalarının hayatlarını düzenlemekten ve onları yönetmekten zevk alan aslanlar kariyerlerinde iyi birer yönetici olabilirler. Aslan burcunu en iyi tanımlayan kelime yönetirim kelimesidir.

  Hayatının her alanında parlamak ve ilgi odağı olmak isteyen aslanlar kendilerini kabul ettirmek gibi bir arzu içindedir. İyi zamanlarında etkileyici olabildikleri gibi kötü zamanlarında da oldukça korkutucu olurlar. Her konuda sahip olduklarından daha fazlasına sahipmiş gibi davranan aslanlar her şeyin en iyisine layık olduklarını düşünürler.

  Aslan Burcu Kadını Nasıl Olur?

  Aslan burcu kadınları oldukça yüce gönüllü ve cömertlerdir. Evlilikte her ne kadar şanslı olmasalar da arkadaş seçimlerinde çok başarılı olurlar. Dürüst oldukları için bazen kötü gözle görülseler de gördüklerini ve bildiklerini söylemekten hiçbir zaman çekinmezler. Aslan kadınları görkemden, iştihamdan ve gece hayatından hoşlanan kadınlardır. Takılar ve abartılı bir tarz onların vazgeçilmezidir.

  Aslan Burcu Erkeğinin Özellikleri

  Burcu aslan olan erkekler ateşli aşıklar olarak tanımlanabilir. Birlikte olduğu kadının ayağını yerden kesmesini çok iyi bilen aslan erkekleri sıcak romantiklerdir. İyi konuşmacı oldukları için hem aşk hayatında hem de sosyal yaşamlarında başarılı olurlar.

  Karşı cins için her zaman çekici özelliklere sahiplerdir ve bu nedenle girdikleri ortamda genellikle beğenilirler. Güçlü bir yapısı olan aslan erkeği her zorluğa göğüs geren ve sevdiği için her şeyi yapan bir burçtur.

   

  Sıradaki Haberadv-arrow
  Sıradaki Haberadv-arrow