hourSON DAKİKA
left-arrowright-arrow
weather
İstanbul
down-arrowup-arrow

  Aslan Erkeği Aslan Kadını Burç Uyumu... Aslan Kadını İle Aslan Erkeği Nasıl Anlaşır?

  Aslan Erkeği Aslan Kadını Burç Uyumu... Aslan Kadını İle Aslan Erkeği Nasıl Anlaşır
  expand

  Aslan erkeği ve aslan kadınının iyi anlaşabilmesi için sivriliklerini törpülemesi gerekmektedir. Eğer egolarından vazgeçer ve kendilerini törpüleyebilirse ideal çift olabilirler.

  Haberin Devamıadv-arrow
  Haberin Devamıadv-arrow

  Aslan Erkeği Aslan Kadını Burç Uyumu...

  Aslan erkeği ve aslan kadını lider olmak ve yönetmek isteyen burçtur. Bu nedenle beraber olmak isterlerse sivri yönlerini törpülemeleri ve egolarından da vazgeçmeleri gerekir. Her ne kadar aynı burç olduklarından avantajlı bir beraberlik gibi gözükse de tekdüze olabilirler.

  Aslan erkeği ve aslan kadını sanata düşkün olduğundan entelektüel bir ilişki ortaya çıkabilir. Aslanlar için tutku aşktaki en önemli şey olduğundan ateşli ve tutkulu bir aşk yaşamak isterler. Eğer tutkularını kaybederlerse ilişkiden soğuyabilir ve karşısındaki kişiden uzaklaşabilir.

  Aslan Kadını İle Aslan Erkeği Nasıl Anlaşır?

  Tutkulu bir birliktelik yaşayan aslan kadını ile aslan erkeği ilgi sevdiği için sevgilerini göstermez ve karşısından ilgi bekler. Daha çok ilgi görmek isteyen taraf oldukları için her iki taraf da birbirinden ilgi bekleyebilir ve bu da olumsuzluğa neden olur. Her ne kadar sevgilerini yoğun yaşasalar da sevgi göstermekten daha çok sevgi görmek isterler.

  Baskın karakterli oldukları için yer yer sorun yaşayabilirler. Eğer güzel bir aşk yaşamak isterlerse mutlaka alttan almayı ve sessiz olmayı öğrenmelidir. Aksi halde aslan erkeği ve aslan erkeği sürekli çatışarak ilişkinin bitmesine sebebiyet verebilir.

  Aslan Erkeği Özellikleri Nelerdir?

  Aslan burcu olan erkekler romantik ve ateşli aşıklar olarak nitelendirilebilir. Beraber oldukları insanların ayaklarını yerden keserler ve onlara en mutlu günlerini yaşatırlar. Her ortamda sevgilerini açık bir şekilde dile getirebilen aslan erkekleri cinsel açıdan da kendilerini doyurabilecek bir eş ararlar. Liderlik yapmayı ve yönetmeyi seven aslan erkeği sosyal yaşamında biraz zor olsa da kendine göre arkadaş seçebilir.

  Başarısız olmak ve reddedilmek en korktukları şeyler arasındadır bu nedenle çok çalışır ve herkesten takdir görmek isterler. Emir almak istemeyen aslan burçları yalnızca emir vermeyi ve birilerine hükmetmeyi isterler. Sorumluluk almayı seven aslan erkeği hem kariyerinde hem de ilişkisinde sorumluluğu kendi üzerine almak ister.

  Aslan Kadını Özellikleri Nelerdir?

  Aslan kadınları çekici ve başarılı kadınlardır. Her zaman kendilerine güvenirler ve her şeyin en iyisini elde etmek için çabalarlar. Kusursuz ve mükemmeli arayan aslan kadınları çok gururlu olurlar ve hiçbir şeyi gururlarının önüne geçirmezler. Tutkulu ve ateşli olmalarının yanı sıra hayal kurmayı da severler. Hayalleri olan aslan kadını bu hayallerini gerçekleştirmek için çok çalışır ve elde edene kadar da durmak bilmez.

  Zor bir kişiliğe sahip olan aslan kadınları ile anlaşmak bazen zor olabilir. Ön planda olmak isterler ve insanların dikkatini çekmeyi de severler. Samimi hareketleri olan aslan kadınları yapmacık tavırlardan da hiç hoşlanmaz. Doğallık ve samimiyet onlar için önemli iki özelliktir.

   

  Sıradaki Haberadv-arrow
  Sıradaki Haberadv-arrow