hourSON DAKİKA
left-arrowright-arrow
weather
İstanbul
down-arrowup-arrow

  Aslan Erkeği Başak Kadını Burç Uyumu... Başak Kadını İle Aslan Erkeği Nasıl Anlaşır?

  Aslan Erkeği Başak Kadını Burç Uyumu... Başak Kadını İle Aslan Erkeği Nasıl Anlaşır
  expand

  Aslan erkeği ile başak kadını aşk olarak pek uyumlu değillerdir. Başak kadınının çok detaycı olması ve aslan erkeğinin liderliği sevmesi anlaşmalarına engel olabilir.

  Haberin Devamıadv-arrow
  Haberin Devamıadv-arrow

  Aslan Erkeği Başak Kadını Burç Uyumu...

  Bu ikilinin aşk yaşaması genellikle pek uygun değildir. Aslan erkeği çok kıskançtır ve sevdiğini kısıtlayabilir. Başak kadını ise özgürlüğüne oldukça düşkündür ve kısıtlanmaktan da hiç hoşlanmaz. Çok eleştiri yapan başak kadınlarının eleştirisi aslan için çekilmez bir hal alabilir çünkü aslan erkekleri eleştirilmekten hiç hoşlanmaz.

  Elbette uyumlu olmaları ve güzel bir aşk yaşamaları iki tarafın gayretine bağlıdır ve birbirlerinin olumsuz özelliklerini görmezden gelirlerse iyi anlaşabilirler. Bunun için çok emek harcamaları ve saygı çerçevesinde ilerlemeleri gerekir.

  Başak Kadını İle Aslan Erkeği Nasıl Anlaşır?

  Başak kadını yardımseverdir ve genelde insanlara pek fazla hayır diyemez. Aslan erkeği de sorumluluk sahibi ve iyi niyetli olduğundan bu anlamda anlaşabilirler. Aslan erkeği emir vermekten hoşlanır fakat başak kadını emir almaktan hiç hoşlanmaz.

  Bu noktada çatışma çıkabilir ve sorunlar büyüyerek ayrılığa neden olabilir. Aralarında çekim ya da aşk olsa da başak kadını ile aslan erkeğinin karakterleri genelde çarpışır. Zıt karakterli olmaları ve hayata farklı pencereden bakmaları birbirlerini anlamalarını da daha fazla zorlaştırır.

  Aslan Erkeği Nasıldır?

  Aslan doğuştan liderlik özelliklerine sahip bir burçtur ve hayatının her alanında her şeyi yönetmek her şeye liderlik yapmak ister. Aslan erkekleri hayal kurmayı sever ve kurdukları hayalleri gerçekleştirmeyi de kendilerine hedef edinir. Her şeyin en iyisine sahip olmak isteyen aslan erkeği bunun için çok çalışır ve elde edene kadar da durmak nedir bilmez.

  Aslan erkekleri ile anlaşmak bazen zor olabilir çünkü emir vermekten hoşlanırlar ve emirlerinin de yerine getirilmesini isterler. Eğer bir aslan erkeği ile beraber olursanız size hükmetmesine izin vermelisiniz. Bunu yapmanız halinde aslan erkeği sizi el üstünde tutar ve size olan sevgisini her zaman gösterir.

  Başak Kadınının Özellikleri Nelerdir?

  Başak burcu kadını zeki ve güzel kadınlar olurlar. Mantıklı konuşmaları ve analitik düşünmeleri ile göz alıcı ve ilgi çekici olabilirler. Organize etme ve plan yapma yetenekleri çok gelişmiş olduğu için bir ortamda başak burcu varsa tüm plan ve program onlara bırakılır. Yardımsever ve çalışkan olan başak kadınları derleyip toparlamayı işlerini tamamlamayı sever.

  Bir iş yapıyorsa onu en iyi ve en hızlı şekilde bitirmek ister. Bu nedenle başak burcu kadınlarından hem iyi bir çalışan hem de iyi bir ev hanımı olabilir. Titiz ve detaycı olmasıyla beraber takıntılı ruh hali çevresindekileri zorlasa da idare edilebilir bir durum olur. Başak kadınları genelde uzun boylu ve ince belli olur. Saçları genelde uzun ve koyu renk olurken bakışları ile de her şeyi anlatabilirler.

   

  Sıradaki Haberadv-arrow
  Sıradaki Haberadv-arrow