hourSON DAKİKA
left-arrowright-arrow
weather
İstanbul
down-arrowup-arrow

  Aslan Erkeği Yay Kadını Burç Uyumu... Yay Kadını İle Aslan Erkeği Nasıl Anlaşır?

  Aslan Erkeği Yay Kadını Burç Uyumu... Yay Kadını İle Aslan Erkeği Nasıl Anlaşır
  expand

  Aslan erkeği ve yay kadını tamamen birbirleri için yaratılmış iki burçtur. Bu ikilinin berberliğinin evlilik ile sonuçlanmaması için ortada hiçbir neden yoktur.

  Haberin Devamıadv-arrow
  Haberin Devamıadv-arrow

  Aslan Erkeği Yay Kadını Burç Uyumu...

  Liderlik dendiği zaman akla aslan burcu geldiği gibi özgürlük dendiği zaman da akıllara hemen yay burcu olur. İlişkileri oldukça uyumlu olan aslan erkeği ile yay kadını için birbirleri için yaratılmışlar demek doğru olur. İkili arasında çok uzun sürecek bir aşk yaşanabilir ve bu ilişki muhtemelen evlilik ile sonuçlanır.

  Aslan erkekleri ilgi odağı olmayı, girdikleri ortamda fark edilmeyi ve sosyalleşmeyi çok severler. Yay burcu kadını ise iyimser hali ile dikkat çekse de çok yönlü bir kişiliğe sahiptir. Yay kadını yerinde duramayan ve macerayı seven bir burç olması nedeniyle hemen aslan erkeğinin dikkatini çeker. Çünkü aslanlar da en az yaylar kadını macera severler.

  Yay Kadını İle Aslan Erkeği Nasıl Anlaşır?

  Bu ikili deyim yerindeyse birbiri ile aşk yaşamak için yaratılmıştır. İkisinin de sosyal ortamlara girmekten büyük keyif alması, yeniliklere açık olması ve maceraperest halleri birbirini tamamlar niteliktedir. Yay kadını ile aslan erkeğinin enerjik ve yerinde duramayan yapısı da birbirleri ile uyum içinde olmalarını sağlar. Aslan erkekleri lider olmak ve aşk yaşamak için yaratılmışlardır.

  Yay kadını aradığı tüm özellikleri ve hayatının aşkını muhtemelen aslan erkeğinde bulur. Eğer ilişkileri süresince bazı huylarını törpülemeyi başarır ve eşitliklerini de kabul ederlerse aralarında büyük bir aşk başlar. Sevgi uyumu da oldukça yüksek olan bu iki burç birbirine zamanla alışır ve daha sıkı bir şekilde bağlanır.

  Yay Kadını İle Aslan Erkeği Cinsellik Uyumu

  Yay kadını ilişki içinde olduğu zaman sürekli karşı tarafa hükmetmek ister ve kendi istediğinin yapılmasını arzular. Eğer bu tutumunu yatakta da devam ettirirse aslan burcu erkeğini kendinden geçirir ve aklını başından alır. Çünkü aslan burcu erkeği her ne kadar lider olsa ve kendi söz geçirmek istese de kendisinden daha ateşli bir partnerle daha mutlu olur.

  Yay kadını eğer cinsel anlamda aslan burcuna hükmetmeyi başarırsa cinsel uyumları oldukça yüksektir. Her iki burç için de cinsellik önemli olduğu için cinsel hayatları hem çok hareketli hem de çok renkli olur.

  Yay Burcu Kadını ve Aslan Burcu Erkeği Evlilik Uyumu

  Hem yay kadını hem de aslan erkeği için evlilik son derece ciddi, önemli ve kutsal bir meseledir. Bu nedenle eğer kendilerinden ve karşısındaki kişiden emin olmazlarsa asla evlilik düşünmezler. Fakat aslan erkeği ve yay kadını eğer kendinden ve birbirlerinden emin olurlarsa evlilik gündeme gelir ve uyum içinde bir evlilik sürdürebilirler. Evlilik uyumu yüksek olan bu iki tarafın keyifli, eğlenceli, macera dolu ve en önemlisi huzurlu bir hayatları olur.

   

  Sıradaki Haberadv-arrow
  Sıradaki Haberadv-arrow