hourSON DAKİKA
left-arrowright-arrow
weather
İstanbul
down-arrowup-arrow

  Başak Erkeği Koç Kadını Burç Uyumu... Koç Kadını İle Başak Erkeği Nasıl Anlaşır?

  Başak Erkeği Koç Kadını Burç Uyumu... Koç Kadını İle Başak Erkeği Nasıl Anlaşır
  expand

  Başak erkeği ile koç kadını özellikle arkadaşlık konusunda iyi bir bağ oluşturabilir. Hatta çoğu zaman arkadaşlıklarının kalıcı bir etki oluşturabileceğini söylemek gerekir. Ancak bunun karşısında aşk üzerinden bir ilişki kurduklarında baskınlık noktasında bir çatışma yaşanabilir. Eğer yaşanacak bazı kavgalarda bir taraf alttan almaz ise büyük tartışmalar meydana gelebilir.

  Haberin Devamıadv-arrow
  Haberin Devamıadv-arrow

  Hatta en küçük sebeplerden dahi birtakım kavgalar ve tartışmalar söz konusu olabilir. Tabii bu durum arkadaşlık üzerinden de gerçekleşebilir. Bu sebepten dolayı önceden karşılıklı açık ve samimi bir şekilde konuşarak karakteristik özelliklerini anlamaları büyük önem taşır.

  Başak Erkeği Koç Kadını Burç Uyumu

  Başak erkeği ile koç kadını uyumu konusunda her zaman birbirleriyle aynı noktaya gelmeleri pek kolay gerçekleşmez. Fakat eğer belli bir noktada frekansları tutarsa o zaman iyi bir ilişki kurabilirler. Elbette bunun çok da kolay olmayacağını söylemek gerekir. Çünkü her iki tarafta baskın karakterlere sahiptir ve düşünceleri noktasında sabittir.

  Diğer yandan arkadaşlık seviyesindeyken kurmuş oldukları yüksek enerji, ilişkiye döndüğünde önemli oranda azalabilir. Yani arkadaşlık açısından güzel bir uyum sağlarken ilişki noktasında ciddi problemler ile karşı karşıya kalabilirler.

  Koç Kadını İle Başak Erkeği Nasıl Anlaşır?

  Başak erkeği özellikle karakteristik açıdan mükemmeliyetçi bir yapıya sahiptir. Bu sebepten dolayı Koç kadını ile anlaşma noktasında ciddi sorunlar yaşayabilir. Çünkü koç kadını daha çok doğallıktan yanadır ve bunu yaşamına önemli oranda lanse ettirir. Diğer yandan beraber dolaşmayı, tatile çıkmayı ve bir şeyler yapmayı da çok seven ikili olduklarını söylemek mümkün.

  O yüzden anlaşabilmeleri için kalp kırmadan birbirlerini dinlemeli ve birbirlerini iyi şekilde anlamaları gerekmektedir. Aksi takdirde arkadaşlık ile başlayan güzel enerji ilişkide ciddi bir sorun yaratarak ayrılığa kadar gidebilir.

  Başak Erkeği Koç Kadını Aşk Uyumu

  Güçlü ve gururlu görünmesine rağmen koç kadını ilişki kapsamında oldukça duygusaldır. Bunun yanında kendisi için önemli olan pek çok durumun sevgilisi açısından da önemli olması konusunda hassastır. Örneğin yıl dönümü ve benzeri gibi durumların unutulması koç kadınını önemli oranda sinirlendirebilir.

  Ayrıca bir sorundan dolayı küs kaldıkları zaman uzun bir süre barışma durumu yaşanmayabilir. Ancak olumlu bir karaktere sahip olan Başak erkeği bu konuda ilk adımı atan kişi olur. Genel çerçevede aşk konusunda gelgitli bir uyuma sahiplerdir.

  Koç Kadını Başak Erkeği Evlilik Uyumu

  Özellikle koç kadını ve Başak erkeği olduğu zaman evli kararı almadan önce Birbirlerini tanımaları çok önemlidir. Meraklı bir tavrına sahip olan Başak erkeği kıskandığı vakitlerde sert bir karaktere bürünebilir. Bunun aksine koç kadını özel yaşamında bu kadar baskıyı istemez.

  Bu tür uyuşmazlıklar sebebiyle Koç kadını ile başak erkeği arasında evlilik noktasında ciddi sorunlar yaratabilir. Bunu aşmaları için ise birbirlerini anlamaları çok büyük önem taşır.

   

  Sıradaki Haberadv-arrow
  Sıradaki Haberadv-arrow