hourSON DAKİKA
left-arrowright-arrow
weather
İstanbul
down-arrowup-arrow

  Boğa Erkeği Yay Kadını Burç Uyumu... Yay Kadını İle Boğa Erkeği Nasıl Anlaşır?

  Boğa Erkeği Yay Kadını Burç Uyumu... Yay Kadını İle Boğa Erkeği Nasıl Anlaşır
  expand

  Boğa erkeği ve yay kadını genel anlamıyla uyumlu burçlardandır. İlişkileri boyunca ara ara sürtüşmeleri olsa da uyumlu burçlar arasında yer alırlar. İşte boğa erkeği yay kadını burç uyumu hakkında tüm bilgiler ve iki burcun anlaşma durumları...

  Haberin Devamıadv-arrow
  Haberin Devamıadv-arrow

  Boğa Erkeği Yay Kadını Burç Uyumu...

   Boğa erkeği daha otoriter ve güçlü olmasına rağmen yay kadınının kırılgan ve naif bir yapısı vardır. İlişkilerinde diğer tüm çiftler gibi bazen sorun yaşasalar da uyumlu olabilirler. Boğa toprak grubu yay ise hava grubu burçları arasında yer alır.

   Toprak ve hava grubu burçlarındaki ilişki genelde inişli çıkışlı olur. Toprak grubu biraz daha içe dönük ve disiplinli olurken hava burçları daha dışa dönül ve sosyal olabilirler. Zıt özelliklerinde birbirleri ile uyum ve denge yakalarlarsa uzun sürecek bir ilişki yaşamaları mümkündür. 

   Yay Kadını İle Boğa Erkeği Nasıl Anlaşır?

   Boğa burcu en tutkulu ve aşık burçlar arasında yer almaktadır. Kıskanç ve sahiplenici bir yapısı olan boğa sevdiğini sahiplenir. Yay kadını ise kıskanılmaktan hoşlansa da aşırı olmasından rahatsız olabilir. Yönetilmekten ve kontrol altında tutulmaktan hoşlanmayan yay kadını ile bu konuda anlaşamayabilirler.

  Haberin Devamıadv-arrow
  Haberin Devamıadv-arrow

   Yay kadını genelde sevgisini belli etme konusunda sıkıntı çekse de hareketleri ve davranışları ile bunu gösterebilir. Boğa erkeği sevgisini açık açık yaşamayı sevdiğinden ilgisi ile bazen yay kadınını bunaltabilir. Eğer ortak özelliklerine odaklanıp zıt özelliklerine uyum sağlamaya çalışırlarsa uzun süren bir ilişki yaşarlar. Boğa ve yay burcu için uyumlu burçlar oldukları söylenebilir. 

   Boğa Erkeğinin Özellikleri Nelerdir?

   Boğa erkeklerinin sakin ve ciddi bir tavırları vardır. Son derece pratik ve çözüm odaklı olan boğa erkekleri genelde iyi bir ebeveyn olmaya adaylardır. Yüksek standartta yaşamayı sevdiği için standartlarının düşmemesi için çok çalışır ve maddi olarak kendini bağımsız hissetmek ister. Sevdikleriyle beraber konforlu vakit geçirmekten hoşlanan boğa erkekleri ihtiyacı olan herkesin yanında olmaya çalışır.

   Herkesle iyi anlaşabilse de yakınında birkaç kişi bulundurur ve onların mutlu olması için çaba sarf eder. Erken yaşta iş hayatına atıldığından genelde erken yaşta büyük başarılara imza atmış olabilirler. Aile ve dostlar boğa erkekleri için çok önemlidir bu nedenle onlarla vakit geçirmeyi de severler. 

  Haberin Devamıadv-arrow
  Haberin Devamıadv-arrow

   Yay Kadını Nasıldır?

   Yay burcu kadınları yetenekli ve becerikli insanlardır. Birçok işte başarılı olan yay kadınlarının özellikle felsefi konulara da ayrı ilgisi olabilir. İyimser ve heyecanlı bir yapısı olan yay kadını geleneklere aykırı hareket etse de olgunlaştıkça daha sağlam adımlar atmaya başlar.

   Temiz çalışmayı sevdikleri için birçok işte başarılı olur ve takdir görürler. Her zaman bir arayış içinde olan yay kadınları keşfetmeyi ve yeni bilgiler araştırmayı da severler. Çok yönlü bir kişilikleri olduğundan herkesle iyi anlaşabilir ve herkesle empati yapabilirler. Zeki ve kültürlü olan yay kadını yeni bilgiler öğrenmek için araştırır ve yeni yerler görmeyi de arzular.

  Sıradaki Haberadv-arrow
  Sıradaki Haberadv-arrow