hourSON DAKİKA
left-arrowright-arrow
weather
İstanbul
down-arrowup-arrow

  Rüyada Keçi Görmek Ne Anlama Gelir? Rüyada çok sayıda Keçi Sağmak, kesmek, Otlatmak Neye Yorumlanır?

  Rüyada Keçi Görmek Ne Anlama Gelir Rüyada çok sayıda Keçi Sağmak, kesmek, Otlatmak Neye Yorumlanır
  expand

  İnsan hayatı için önemli bir hayvan olması ile beraber, keçiler aynı zamanda birçok defa rüyalara girer. Özellikle rüyalarda keçilerin ayrı bir anlamı vardır ve gelecek üzerine belli başlı bazı işaretleri gösterir. Bu işaretleri okuyabilmek için ise rüya alemlerin yorumlarını incelemek yeterlidir. Rüyanızın ne anlama geldiğini öğrenmek için farklı uzman rüya tabircilerinin yorumlarına bakabilirsiniz.

  Haberin Devamıadv-arrow
  Haberin Devamıadv-arrow

  Rüyada Keçi Görmek Ne Anlama Gelir?

  Rüyada keçi görmek hiç umulmadık bir yerde gelecek olan mal ve mülke işaret eder. Aynı zamanda bu helal mal olarak işaret etmektedir. Başka rüya alimlerine göre ise haneye mutlu haberler getirecek bir kişiyi işaret eder. Bu daha çok uzaktan gelecek bir misafirdir. Diğer yandan başarılı bir ticaret hayatı, ganimet ve önemli oranda kazanç anlamına gelir. Bolluk, bereket ve güzellik ile beraber ayrıca havanın güzel geçeceği yönünde de işaret eder. Bazen de cahil, inatçı ve zor kişilere karşı rüya sahibini uyarıcı bir nitelik taşır.

  Rüyada Keçi Sağmak Neye Yorumlanır?

  Rüyada keçi sağmak süt miktarı kadar mal sahibi birinden yardım elde edeceği yönünde yorumlanır. Aynı zamanda menfaat ve rahat bir para kazanma üzerine delalet etmektedir. Bekar kişiler için ise gelecek yakın zamanda hayırlı bir kısmet ile beraber mutlu bir evlilik anlamına gelmektedir. Çevresi ile güzel ilişkiler kurmaya ve yeni arkadaşlıklar edineceği yönünde rivayet edilmektedir. Eti helal bir hayvan olduğu için genel olarak olumlu şekilde yorumlara sahiptir.

  Rüyada Keçi Otlatmak Neye Yorumlanır?

  Rüyada keçi otlatmak yakın bir zamanda rüya sahibinin muradına ereceği yönünde yorumlanır. Özellikle bundan sonra mutlu ve şanslı bir döneme girmek üzere olduğuna işaret etmektedir. Evlilik hazırlıkları yapacağı ve güzel bir evlilik kuracağı yönünde de delalet eder. Mevki sahibi olarak iş hayatında önemli başarılar elde ederken, aynı oranda kazancının da artacağı yönünde yorumlanır. Başka rüya alimlerine göre ise yakın zamanda müjdeli bir haber alabileceği yönünde işaret etmektedir.

  Rüyada Keçi Sürüsü Görmek

  Rüyada keçi sürüsü görmek görülmüş olan sürü miktarı kadar rüya sahibinin eline mal ve mülk geçeceği yönünde yorumlar. Aynı zamanda bir servet şeklinde ifade edilmektedir. Rüyada keçi sürüsü bereket ve bolluk ile beraber gelecek hayatta yaşanabilecek güzelliklere yorulmaktadır. İş hayatında ilgili güzel gelişmelerin ardından toplu paraya rivayet eder.

  Rüyada Beyaz Keçi Görmek

  Rüyada beyaz keçi görmek inatçı bir kişiyi işaret eder. Özellikle rüya sahibinin inatçı bir kimse ile tanışacağı ve iyi bir dostluk kuracağı yönünde yorumlanır. Bazı durumlarda ise yüksek bir kazanç elde etme yönünde yorumlanırken, devlet tarafından önemli makam ve mevki şeklinde işaret eder. Beyaz keçi aynı zamanda rüyada güzel yüzlü bir çocuğu anlatmaktadır. Mutlu ve huzurlu bir evlilik ile beraber maddi yönden sorun yaşanmayacağına dair yorulur.

   

  Sıradaki Haberadv-arrow
  Sıradaki Haberadv-arrow