hourSON DAKİKA
left-arrowright-arrow
weather
İstanbul
down-arrowup-arrow

  Rüyada Uçurum Görmek Ne Anlama Gelir? Rüyada Uçurumdan Düşmek Neye Yorumlanır?

  Rüyada Uçurum Görmek Ne Anlama Gelir Rüyada Uçurumdan Düşmek Neye Yorumlanır
  expand

  Rüyada uçurum görmek oldukça sık denk gelen bir durumdur. Bu rüyanın sıkça görülmesi anlamını daha da ilgi çekici kılmıştır. Buna göre rüyada uçurum görmek yaşanan duruma göre farklı anlamlara neden olur. Rüyada uçurum görüldüğü zaman bu maddi kayıp şeklinde yorum bulur. Ancak rüyada uçurumu geçmek güzel günlere ulaşmak şeklinde ifade edilir.

  Haberin Devamıadv-arrow
  Haberin Devamıadv-arrow

  Rüyada Uçurum Görmek Ne Anlama Gelir? 

  Rüyada uçurum görmek öncelikle maddi açıdan dara düşmeye işaret eder. Bu maddi kayıp evli kişiler için aile düzenini bozabilir. Bekar kişiler ise maddi kayıpla hayallerinden giderek uzak kalacaktır. Bunun yanında rüyada uçurum görmek yeni kararlar alınacağına işaret eder. Bu kararları alırken fikir almanız tavsiye edilir. Çünkü geri dönüşü olmayan bir yola girebilirsiniz. 

  Rüyada uçurum görmek farklı bir anlama daha çıkar. Buna göre rüya sahibi beklediği bir haberi çok yakında alacaktır. Ancak bu haber kötü durumları tetikleyebilir. Biraz daha duyarlı bir hayat yaşamaya özen göstermek gerekir. Ayrıca rüyada uçurum görmek evli çiftler için tartışma anlamın da gelir. 

  Rüyada Uçurumdan Düşmek Neye Yorumlanır?

  Haberin Devamıadv-arrow
  Haberin Devamıadv-arrow

  Rüyada uçurumdan düşmek kötü giden işler olarak nitelik bulur. Özellikle rüya sahibi işinden çıkartılabilir. Bunun yanında uçurumdan düşmek aşk hayatında bozulma olarak da görülür. Bekar bir kişi hayatında sevgilisi varsa eğer ondan ayrılabilir. Evli kişiler ise neredeyse boşanma aşamasına gelebilirler.

  Rüyada uçurumdan düşmek psikolojik olarak kötü bir dönemde olunduğunu gösterir. Rüya sahibi kötü devam eden bir sürece girmiş olabilir. Tabi bundan yine kendi gücü ile çıkacaktır. Bunun için rüya sahibi ne olursa olsun kendine hakim olarak güçlü durmalıdır.

  Rüyada Uçurumu Geçmek Ne Anlama Gelir?

  Rüyada uçurumu geçmek oldukça güzel olarak yorum bulur. Uçurumu geçmek rüya sahibi için hayallere kavuşmayı temsil eder. Ayrıca hayallerin gerçeğe dönüşmesi ile kişinin mutluluk elde edeceği görülür. Bunun yanında rüyada uçurumu geçmek maddi ve manevi kazanç anlamına gelir

  Rüyada Uçurumdan Koşarak Atlamak Ne Demek? 

  Rüyada uçurumdan koşarak atlamak kişinin ruhsal anlamda boşlukta olduğunu gösterir. Özellikle kişi eline geçen imkanları muhakkak değerlendirmelidir. Çünkü kaçan fırsatlar bir daha geri gelmeyebilir. 

   Rüyada uçurumdan koşarak atlamak kişinin dikkatle adım atması gerektiğine karşı bir uyarıdır. Özellikle böyle bir rüyaya göre gerçek hayatta birçok üzücü durumla karşılaşmak mümkündür. Doğru seçimler yapılırsa eğer sonuçlarda olumlu olur. Tabi bunun için kişinin psikolojik olarak iyi duruma gelmesi şarttır. Buda ancak savaşmaktan ve ayakta durmaktan vazgeçmemek ile mümkündür.

  Sıradaki Haberadv-arrow
  Sıradaki Haberadv-arrow