hourSON DAKİKA
left-arrowright-arrow
weather
İstanbul
down-arrowup-arrow

  Terazi Erkeği Aslan Kadını Burç Uyumu... Aslan Kadını İle Terazi Erkeği Nasıl Anlaşır?

  Terazi Erkeği Aslan Kadını Burç Uyumu... Aslan Kadını İle Terazi Erkeği Nasıl Anlaşır
  expand

  İnsanların arasındaki uyumu anlamak için burç yorumlarından faydalanılabilir. Astroloji ve burçlar, insan hareketleri ve karakteri üzerinde büyük bir etkiye sahiptir. Bu nedenle insanların size karşı tavırlarını anlayabilmek için sahip olduğu burcun yorumunu okuyabilirsiniz.

  Haberin Devamıadv-arrow
  Haberin Devamıadv-arrow

  Terazi Erkeği Aslan Kadını Burç Uyumu

  Terazi erkeği ve Aslan burcu kadını çok uyumlu bir birliktelik yaşar. Bu uyumda ise, birinin ateş elementi diğerinin hava elementi olması büyük bir rol oynar. Aslan, inatçı ve ateşli bir duruş sergilerken Terazi ise dışa dönük ve atılgan bir yapı gösterir. Bu da ikili arasında bir çeşit elektrik meydana getirir.

  İki burcun da dış dünya ile ilişkileri çok iyidir. Aralarında kuvvetli bir çekim gücü bulunur ve çok doğal bir çifttir. Birbirlerini tam anlamı ile tamamlar ve anlarlar. Bu beraberliğin uzun ömürlü ve başarılı olması için, Aslan burçları sohbetlerde her zaman olumlu tavrını korumayı bilmelidir.

  Terazi burçları da partnerlerine onların çok özel olduğunu hissettirebilmelidir. İki taraf da çok hareketli ve tutkuludur. Eğer güzel ve uzun soluklu bir birliktelik oluştururlarsa sağlıklı bir ilişki yaşanabilir.

  Haberin Devamıadv-arrow
  Haberin Devamıadv-arrow

  Aslan Kadını İle Terazi Erkeği Nasıl Anlaşır?

  Terazi burcu erkeğinin kibarlığı ve zarafeti karşısında etkilenmemeniz mümkün değildir. Çünkü o da sizin gibi ama sizin kadar coşkulu olmasa bile yaratıcılığa ve sanata çok meraklıdır. Terazi erkeğinin rasyonelliği ve aklı karşısında sizin de coşkularınız bulunur.

  Diplomasi yeteneğiyle, nezaketi ve sakinliği ile sizin naif, heyecanlı yönlerinizi kolaylıkla yönetebilir. Birbirini çok güzel bir şekilde tamamlayan renkli bir ilişki yaratabilirsiniz. Ortak estetik ve sanatsal zevkleriniz de olabilir. Birlikte sergilere ve müzelere gidebilir, tiyatrodan ve sinemadan bol bol konuşabilirsiniz.

  Terazi burcunun kibarlığı ve zarafeti ruhunuzu okşarken bunu dile getirmesi de ilişkinizi daha canlı tutar. Bunun için tek yapması gereken ise, sizi pohpohlamayı ihmal etmemek ya da unutmamaktır. Çünkü kafasında çok şey gezen Terazi burcu çoğu zaman dalgın olabilir.

  Terazi Erkeği ve Aslan Burcu Kadını Aşk Uyumu

  Terazi erkeği ve Aslan burcu kadını uyumluluğunu düşündüğümüz zaman, cinsiyetler çok önemli bir hale geliyor. Terazi erkeği ve Aslan kadınının anlaşması mümkünken, cinsiyetleri çevirince uyum pek de kolay olmaz. Terazi burcu, her daim denge insanıdır ama ilişkide asıl etkileyici olan da odur.

  Haberin Devamıadv-arrow
  Haberin Devamıadv-arrow

  Sirkte bir tür Aslan ve yanında da bakıcısını hayal ederseniz küçük bir kamçı ile bu büyük hayvanı bir kedi gibi sürekli kontrol edebilir. Aynı zamanda onu iki ayağı üstüne kaldırabilir ve çeşitli numaralar yaptırabilir. 

  Aslan kadını ve Terazi erkeği söz konusu olduğu zaman, Terazi erkeği Aslan kadınını her zaman över ve destekler. Onun egosunu elinde bulunan kamçısı ile okşar ve onu kullanarak ona zarar vermez. Aslan kadını da kahvaltıda onu yiyebileceğini çok iyi bilir ama ona aşık olduğu için ve bütün dikkati üstüne çektiği için bunu yapmaz. 

  Aslan kadınıyla birlikteyken nasıl davranmanız gerektiğini bilmek için sakin ve akıllı olmanız gerekir. Terazi erkeği Terazi’yi tam olarak dengeleyen birini bulabilmek için çok zaman harcar. İdeal partneri bulduğunda ise, yüzüğü hemen takmak ister.

  Sıradaki Haberadv-arrow
  Sıradaki Haberadv-arrow
  o-clock

  SON DAKİKA