2017’nin lideri yine CNN TÜRK

2017’nin lideri yine CNN TÜRK

Ocak ayında haber kanalları arasında en çok tercih edilen kanal CNN TÜRK oldu.

2016 yılını en çok izlenen haber kanalı olarak kapatan CNN TÜRK, yeni yıla da lider girdi. Özellikle son dakika haberciliğinde ve tartışma programlarında izleyiciyi ekran karşısına kilitleyen CNN TÜRK, 2017 yılının ilk ayında, AB ve 20 ABC1 hedef kitlelerinde en çok izlenen haber kanalı oldu.

Her an çok sıcak gelişmelerin yaşandığı Türkiye’de, haber kanalları arasında izleyicinin birinci tercihi de CNN TÜRK oluyor.

CNN TÜRK sadece tematik kanallar arasında birinci olmakla kalmıyor, özellikle akşam kuşaklarındaki tartışma ve haber programlarıyla zaman zaman birçok eğlence kanalını da geride bırakıyor.

Hatırlanacağı gibi Türk halkını ve demokrasimizi hedef alan 15 Temmuz kalkışmasında ve gelişen olayların takibinde de, CNN TÜRK tüm hedef kitlelerde rakiplerine fark atarak açık ara birinci kanal olarak tercih edilmişti.

Tartışma programlarında da CNN TÜRK rakipsiz olarak halkın birinci kanalı… Ahmet Hakan’ın sunduğu Tarafsız Bölge programı, kimi zaman yüksek bütçeli dizi ve filmleri de geride bırakarak izleyicinin tercih ettiği tartışma programı olarak ilgi görüyor. Ayrıca Şirin Payzın’ın sunduğu “Ne Oluyor?”, Ahu Özyurt’un sunduğu “Türkiye’nin Gündemi”, Başak Şengül’ün sunduğu “Akıl Çemberi” ve Deniz Bayramoğlu’nun sunduğu “Gündem Özel” programlarıyla da rakipsiz haber kanalı olarak gündeme oturuyor.

CNN TÜRK’ü diğer haber kanallarından ayırıştıran en önemli özellik ise, “Son Dakika Haberciliği”. Gerek Doğan Haber Ajansı ile yurt çapında yaptığı işbirliği, gerekse de habercilik refleksi ile tüm rakiplerini geride bırakarak en önemli gelişmeleri herkesten önce ekrana taşımasıyla fark yaratan CNN TÜRK, “İlk Bilen Siz Olun” sloganının hakkını verirken, izleyicinin de birinci tercihi oluyor.

{$ item.Title $}
{$ item.Title $} © {$ item.Files[0].Sources[0] $}
{$ item.DailyVideosDetails.Section_Title $}
{$ item.Title $}
{$ item.DailyVideosDetails.Section_Title $}
{$ item.Title $}
{$ item.DailyVideosDetails.Section_Title $}
{$ item.Title $}
{$ photo.Metadata.Title $}
{$ item.DailyVideosDetails.Section_Title $}
 
LG
MD
SM
XS