Arka Sokaklar 391. bölümde ekip, Civan dayı ve örgütün peşine düşüyor - izle

Arka Sokaklar 391. bölümde ekip, Civan dayı ve örgütün peşine düşüyor - izle

Kanal D'nin Arka Sokaklar dizisi izleyenlerini nefes kesen görüntüler eşliğinde tehlikeli aksiyon sahneleriyle birlikte ekranlara kilitlemeye hazırlanıyor. Arka Sokaklar 391. bölüm fragmanı yayında! İstanbul'un sokaklarında, tehlikeli olaylar, kaos; ekip üzerinde ise, keskin nişancı belası bitmiyor! Ekip, Nedim’i kullanarak Sancar ve Reva’ya ulaşmanın peşindedir. Ama Civan dayının planı başkadır. Rıza baba ve ekibini yanıltmaya çalışır. Hüsnü Çoban ve çocuklarının maceraları tüm hızıyla devam ediyor. Rıza baba ve ekibini bu bölümde ne gibi sürprizler bekliyor? İşte Arka Sokaklar son bölümden detaylar ve 391. yeni bölüm fragmanları ve ayrıntılar haberimizde...

Arka Sokaklar 391. Bölüm Fragmanı yayında! İstanbul'un sokaklarında, kaos; ekip üzerinde ise, keskin nişancı belası bitmiyor!  İşte Arka Sokaklar son bölümden detaylar ve 391. yeni bölüm fragmanları ve ayrıntılar haberimizde...


Kanal D’nin başrollerinde; Zafer Ergin, Şevket Çoruh, Özgür Ozan, Alp Korkmaz ve Oya Okar’ın oynadıkları sevilen dizisi “Arka Sokaklar” Cuma akşamı yeni bölüm ile ekrana geliyor.


Arka Sokaklar 391. Bölüm 4 Mart Cuma akşamı saat 20.00'de Kanal D'de!


Nedim Arslan, Özel Harekat tarafından İstanbul’a getirilip Tem Şube’ye teslim edilmiş bir itirafçıdır. Ekip, Nedim’i kullanarak Sancar ve Reva’ya ulaşmanın peşindedir. Civan Dayı ise boş durmaz, İzzet’i, Sancar’ı ve Reva’yı alıp mekan değiştirmeye karar verir. Aynı zamanda mekanlarına mahalleden çocukları teker teker toplayıp adeta beyinlerini yıkayıp örgütün adamı olarak çalıştırmaya başlamayı hedefler. İzzet ise infaz yaparken Kudret’e yakalanır. Kudret’ de bu gençlerden biridir. Hatice oğlu Kudret’i Civan’ın elinden kurtarmaya çalışır .Ekip Nedim’den edindikleri bilgilerle Civan dayıya ulaşıp örgütü bitirmek için çalışmaları hızlandırır. Zeliha staj yaptığı gazetenin yerel kanalına muhabir olarak terfi eder. Zeliha’nın ilk gittiği olay inşaatın tepesine çıkmış intihar etmeye çalışan Abdi’nin olayıdır. Abdi kamerayı görünce, kamera yukarıya gelsin diye krize girer. Zeliha polis kızı olmasının cevvalliği ile inşaatın tepesinde bulur kendini. İntihar eylemindeki Abdi’yi sakinleştirmeyi başarır ve polisler kıs kıvrak yakalarlar. Zeliha’nın başarısı evde herkes tarafından takdir edilir. Abdi Zeliha’yı gördüğü anda aşık olur.


ARKA SOKAKLAR 391. BÖLÜM FRAGMANI 



ARKA SOKAKLAR 390. BÖLÜMÜ İZLEMEK İÇİN TIKLAYIN


ARKA SOKAKLAR 390. BÖLÜMDE NELER OLDU?


Sancar’ların yeni planı ambulans kaçırmaktır. Yalan bir ihbarda bulunurlar. Ambulans ekibi ihbarın geldiği ıssız yere gittiğinde Nusret ve Sancar tarafından rehin alınırlar. Bu sırada ihbarı duyan Selin’de elindeki işi Volkan’a bırakarak tek başına olay yerine gider. Reva, Selin’i görünce hemen tanır. Planlarının içerisinde Selin’e ulaşmak olmasa da, kuş kendiliğinden kafese girmiştir. 


Mesut, Kutlu’nun adamları ile olan mücadelesinden sonra hastanededir. Çok önemli bir şeyi yoktur. Bu arada polisler, Kutlu’yu aramaya başlar. Tunç’un telefonu kapalıdır. Mesut oğluna ulaşamadığı için çıldırır.


Selin’in Sancarlar tarafından kaçırılması ekipte bomba etkisi yaratır. Ekip, Selin’i kurtarmak için harekete geçer. 

{$ item.Title $}
{$ item.Title $} © {$ item.Files[0].Sources[0] $}
{$ item.Title $}
{$ item.Title $}
{$ photo.Metadata.Title $}
ilgili haberler
 
LG
MD
SM
XS