Arka Sokaklar dizisinin 386. bölümde neler olacak?

Arka Sokaklar dizisinin 386. bölümde neler olacak?

Arka Sokaklar aksiyon sahneleriyle dolu soluksuz bir bölümle bu akşam ekranlara gelecek. Kanal D'nin sevilen dizisi Arka Sokaklar'ın bu hafta yayınlanan bölümünde komiser Rıza'ya kurulan tuzak ve sonuçları ne olacak? İşte merak edilen Arka Sokaklar 386. bölümden detaylar haberimizde...

Arka Sokaklar dizisinde heyecan seviyesi düşmüyor. Kanal D'nin yıllardır ekranları dolduran dizisi Arka Sokaklar'ın 386. yine bölümünde heyecan var. İşte Arka Sokaklar yeni bölümden detaylar..


Arka Sokaklar 386. Bölüm Özeti

Rıza Baba ve Ali, Tem’de ki polis Ercan ile buluşmaya gittiklerini sanmaktadırlar. Issız bir ormanlık alanda Timur, adamları ve Sancar, Rıza’nın gelişini beklemektedir. Ormanın içerisinde çatışma başlar. Ali’nin üzerine kurşunlar ardı ardına boşalır. Arka Sokaklar 386. Bölüm 29 Ocak Cuma akşamı saat 20.00'de Kanal D'de!

Nazike, kasapta alışveriş yaparken iki kadınla tanışır. Biri 30’lu yaşların başında, diğer 20’li yaşların ortasındadır. Kendilerini abla kardeş olarak tanıtırlar, mahalleye yeni taşındıklarını söylerler. Nazike, kız kardeşi çok beğenir, Metin’e göre olduğunu düşünür. Kadınlar, ertesi gün Hüsnü’lere kahve içemeye gelir. Ancak, durum hiçte Nazike ve Hüsnü’nün düşündüğü gibi değildir.

Rıza Baba ve Ali, Tem’de ki polis Ercan ile buluşmaya gittiklerini sanmaktadırlar. Issız bir ormanlık alanda Timur, adamları ve Sancar, Rıza’nın gelişini beklemektedir. Plan Rıza’yı bitirmektir. Rıza ve Ali’nin bulunduğu mekanda ki verici kesilir.

Ekipten kimse Rıza Baba ve Ali’ye ulaşamamakta, sinyal takibi yapamamaktadır. Ormanın içerisinde çatışma başlar. Ali’nin üzerine kurşunlar ardı ardına boşalır. Rıza Baba, evladını kurtarmak için tek başına adeta savaş verir.

Arka Sokaklar 386. Bölüm FragmanıArka Sokaklar 385. Bölüm Özeti

Timur’un kız kardeşi Ceylan’ın, Selin ile girdiği çatışma sonucu ölümü tüm basında manşet olur. Timur, intikam planlarını harekete geçirir. Arka Sokaklar 385. Bölümden detaylar..


Arka Sokaklar 385. Bölümü İzlemek İçin Tıklayın


Timur’un kız kardeşi Ceylan’ın Selin ile girdiği çatışma sonucu ölümü tüm basında manşet olur. Kendini eve kapatan Timur, Ceylan’ın hayaliyle konuşarak acısını bastırmaya çalışır. Bu olaydan sonra Timur’un boş durmayacağından herkes emindir.

Arif, Rıza’ya koruma vermek ister. Ancak, Rıza her zaman ki gibi kabul etmez. Mesut, Selin’in de korumaya ihtiyacı olduğunu düşünür. Selin bu konuda fazlasıyla soğuk kanlıdır ve kendisini koruyabileceğini düşünmektedir.

{$ item.Title $}
{$ item.Title $} © {$ item.Files[0].Sources[0] $}
{$ item.Title $}
{$ item.Title $}
{$ photo.Metadata.Title $}
ilgili haberler
 
LG
MD
SM
XS