Asla Vazgeçmem dizisinin 35. bölümünde Nur evlenecek mi?

Asla Vazgeçmem dizisinin 35. bölümünde Nur evlenecek mi?

Asla Vazgeçmem sevilen dizi yeni bölümüyle ekranlara gelmeye hazırlanıyor. Show Tv'nin merakla izlenen dizisi Asla Vazgeçmem'de neler olacak? Büyük aşk hikayesi yarım mı kalacak?İşte Asla Vazgeçmem 35. bölümden detaylar..

Asla Vazgeçmem 35. yeni bölümüyle ekranlara gelmeye hazırlanıyor. Show Tv'nin sevilerek izlenen dizisi Asla Vazgeçmem'in bu hafta yayınlanacak bölümünde yine izleyenleri ekranlara kilitleyecek. İşte Asla Vazgeçmem 35. bölümden detaylar..


Nur, Kerem Sancaktar'la evlenecek mi?
Show TV’den ekranlara bomba gibi düşen bir yıldırım aşkı hikayesi: “Asla Vazgeçmem”

Yapımcılığını Gold Film’in, yönetmenliğini Aysun Akyüz’ün üstlendiği “Asla Vazgeçmem”’in senaryosunu ise Sırma Yanık ve Melis Civelek kaleme alıyor.

Sıfırdan zirveye yürümüş, hırçın bir ruh; Yiğit Kozan (Tolgahan Sayışman) . Ateşe koşan pervaneler misali, aşka inanmayan bu karanlık adama tutkun iki kadın; Biri yıllarca süren derin bir uykudan uyanan çocuğunun annesi, diğeri yıldırım aşkının büyüsüne kapılan masum bir aşık: Yiğit (Tolgahan Sayışman), İclal (Şafak Pakdemir) ve Nur(Amine Gülşe). Sevda Kafesinde çırpınıp duran üç yaralı ruh... Ya kafes onları boğacak... Ya tutsaklığa yalnızca aşk ışık olacak...

Asla Vazgeçmem 35. Bölüm 2. FragmanıAsla Vazgeçmem 35. bölüm 1. FragmanıAsla Vazgeçmem 34. Bölümde neler olmuştu

“Asla Vazgeçmem”in 34. Bölümünde; Yiğit’in karşısında elini güçlendirmek için binbir oyunla hamile kalan İclal, düşük şoku yaşamaktadır. Bu düşükten Yiğit’in haberi olmadan, onu hızlıca nikah masası oturtmak zorundadır. Elinde kalan tek koz Mert’i kullanarak Yiğit üzerindeki baskısını arttırır. Karnında Cahit’in bebeğiyle Kozan Çiftliği’ne yerleşen Elmas, anne ve babasını yanına aldırmak için ne kadar uğraşsa da gücü ancak müştemilata dönmelerine yeter. Eski mahallesinde abilerinin yanında yaşamaya başlayan Nazan ise çok zor günler geçirmektedir. Yiğit’i kendinden uzaklaştırmak için Kerem ile göstermelik bir birlikteliğe başlayan Nur, hem Yiğit’in asla vazgeçmez tutumu hem de kendisinin Yiğit’e olan zaafı nedeniyle bir türlü planında başarılı olamaz. Artık büyük oynamak zamanı gelmiştir. Ancak tesadüfen göreceği bir ittifak, kararını sorgulamasına neden olacaktır.


Asla Vazgeçmem 34. bölümü izlemek için tıklayın

{$ item.Title $}
{$ item.Title $} © {$ item.Files[0].Sources[0] $}
{$ item.Title $}
{$ item.Title $}
{$ photo.Metadata.Title $}
ilgili haberler
 
LG
MD
SM
XS