Hayat Şarkısı 8. yeni bölümde sürpriz karşılaşma Hülya şokta! - izle

Hayat Şarkısı 8. yeni bölümde sürpriz karşılaşma Hülya şokta! - izle

Kanal D ekranlarının sevilen dizisi Hayat Şarkısı 8. yeni bölüm fragmanları yayınlandı. Hayat Şarkısı 8. bölüm 3. fragmanı yayında! Hülya ile Kerim dertleşiyor; açığa çıkmamış duygular ortaya çıkıyor! Hayat Şarkısı 8. bölüm 2. fragmanı yayında! Hüseyin ile Melek'in ilişkisini herkes öğreniyor; Zeynep bu ilişkiyi kaldıramıyor! Kanal D ekranlarının sevilen dizisi Hayat Şarkısı 8. yeni bölümde yaşanacak entrikalar izleyiciyi bu akşam oldukça derinden etkileyecek. Hülya'nın geçmişte yaşadıkları bir bir önüne çıkar. Yeni bölümde Hülya iyice köşeye sıkışmıştır. Bayram gerçekleri öğrenirse Hülya için bir sayfa kapanmış olacak. Hayat Şarkısı yeni bölümde neler olacak? Kerim, Aylin’in itirafı sonucu Almanya’ya okuldaki görevine dönme şansı yakalamıştır ve bir yol ayrımındadır. Peki Kerim nasıl bir karar verecek bu bölümde, izleyici ne gibi sürprizler bekliyor? Hülya’nın hayatı ise hiç ummadığı yeni gelişmelere ve mücadelelere gebedir. Hayat Şarkısı yayınlanan son bölümde neler yaşandı? İşte son bölümden detaylar... Hayat Şarkısı 8. bölüm fragmanları ayrıntılar haberimizde...

Hayat Şarkısı 8. bölüm fragmanları yayınlandı. Hayat Şarkısı 8. Bölüm 3. Fragmanı yayında! Hülya ile Kerim dertleşiyor; açığa çıkmamış duygular ortaya çıkıyor! Hayat Şarkısı 8. Bölüm 2. Fragmanı yayında! Hüseyin ile Melek'in ilişkisini herkes öğreniyor; Zeynep bu ilişkiyi kaldıramıyor!  Kanal D ekranlarının sevilen dizisi Hayat Şarkısı 8. bölüm fragmanında yeni bölüm izleyiciyi bu akşam oldukça derinden etkileyecek. Hayat Şarkısı yeni bölümde neler olacak? Hayat Şarkısı 8. bölüm fragmanları haberimizde... İşte detaylar..


KERİM YOL AYRIMINDA,


HÜLYA İSE YENİ BİR SORUNLA KARŞI KARŞIYA!


Kerim, Aylin’in itirafı sonucu Almanya’ya okuldaki görevine dönme şansı yakalamıştır ve bir yol ayrımındadır; ya ailesi ile Türkiye’de kalacak ya da yıllarca peşinde koştuğu ideallerine, Almanya’ya geri dönecek. Üstelik artık kendisini bırakıp gideceğini söyleyen Hülya’ya karşı olan duygularını da gözden geçirmektedir. Hüseyin, Zeynep ile olan evliliğini bitirmeye Zeynep ise Hüseyin’i eve geri döndürmeye kararlıdır. Hüseyin, Melek ile birlikte olabilmek için her şeyi göze almıştır ancak Melek, yıkılmış bir yuva üzerinden mutlu olamayacakları düşünmektedir. Hülya’nın hayatı ise hiç ummadığı yeni gelişmelere ve mücadelelere gebedir.


Yayın Tarihi : 29 Mart Salı / 2016


Yayın Saati  : 20.00


HAYAT ŞARKISI 8. BÖLÜM 3. FRAGMANIHAYAT ŞARKISI 8. BÖLÜM 2. FRAGMANIHAYAT ŞARKISI 8. BÖLÜM FRAGMANIKanal D ekranlarının sevilen dizisi Hayat Şarkısı 7. son bölüm heyecan doruktaydı! Kalbe dokunan öyküsü ve kadrosundaki güçlü isimleriyle daha ilk bölümden itibaren ses getirmeyi başaran Hayat Şarkısı'nin dün akşam ki bölümünde "Bayram Cevher' öldü mü?" sorusu yanıt buldu. Bayram Cevher'in geçirdiği kriz herkesin kendisiyle iç hesaplaşma yaşamasına neden oldu. Ancak Hüseyin yine de Melek sevgisinden vazgeçmedi. Bayram Cevher iyileşip evine geri döndü.


HAYAT ŞARKISI 7. SON BÖLÜMÜ İZLEMEK İÇİN TIKLAYIN


Hüseyin ve Kerim'e kızıp fenalık geçiren Bayram Cevher hastahaneye kaldırılır. Yaşanan bu kötü sürpriz, tüm aileyi derinden sarsar. Kerim ve Hüseyin aldığı kararları, babaları Bayram ile yaşadıkları gerginlikleri, tekrar gözden geçirmek zorunda kalır.Filiz ve Mine, avukatla yaptıkları görüşmeden hayal kırıklığı ile çıkmışlardır ama yine de Hülya'ya karşı planlar yapmaya devam ederler. Bayram'ın avukatları Aylin'in kimliğini ve yerini bulmuştur ve Aylin'i konuşturmaya kararlıdırlar. Mahir ve avukatlar arasında bir zaman yarışı yaşanırken, Hülya iyice endişelenmeye başlar. Melek ise, kasabasına dönmüş ve Cevher Ailesi'nin evinde karşılaştığı gerçeklerle sarsılmıştır.

{$ item.Title $}
{$ item.Title $} © {$ item.Files[0].Sources[0] $}
{$ item.Title $}
{$ item.Title $}
{$ photo.Metadata.Title $}
ilgili haberler
 
LG
MD
SM
XS