Hayat Şarkısı 9. son bölümde nefes kesen sahne! - izle

Hayat Şarkısı 9. son bölümde nefes kesen sahne! - izle

Hayat Şarkısı dün akşam yine bomba gibi bir bölümle ekranlara geldi. Hayat Şarkısı 9.son bölümde Hülya ile Kerim yakınlaşması bu bölüme damgasını vurdu. Ama Hülya'yı bekleyen çok kötü bir sürpriz vardır. İşte Hayat Şarkısı son bölümde neler yaşandı? Ayrıntılar...

Kanal D ekranlarında izleyici ile buluşan kısa zamanda binlerce kişi tarafından merakla beklenen dizi Hayat Şarkısı 9. bölüm ile ekranla geldi.


HAYAT ŞARKISI 9. SON BÖLÜMÜ İZLEMEK İÇİN TIKLAYIN


Hayat Şarkısı heyecan dolu bölümüyle, Salı 20.00'de!


Hüseyin, çok zor bir karar vermek zorunda kalıyor!


Zeynep’in intiharı yüzünden, Bayram ve Müfit karşı karşıya gelir. Hüseyin, evine ve ailesine dönmezse, Müfit’in aileye karşı kullanacağı kozları vardır. Hüseyin bir seçim yapmak zorunda kalacaktır.


Hülya ile Kerim, gün geçtikçe yakınlaşmakta, birlikte daha fazla zaman geçirmektedir. Mehmet’i geri almayı takıntı haline getiren Filiz, her şeyi göze almıştır. Yıllar sonra karşılaştığı Cem’in, Hülya’nın hayatından kolayca çıkmaya hiç niyeti yoktur.


HAYAT ŞARKISI 9. BÖLÜM 2. FRAGMANIKerim, Aylin’in itirafı sonucu Almanya’ya okuldaki görevine dönme şansı yakalamıştır ve bir yol ayrımındadır; ya ailesi ile Türkiye’de kalacak ya da yıllarca peşinde koştuğu ideallerine, Almanya’ya geri dönecek. Üstelik artık kendisini bırakıp gideceğini söyleyen Hülya’ya karşı olan duygularını da, gözden geçirmektedir.


HAYAT ŞARKISI 9. BÖLÜM FRAGMANI 

{$ item.Title $}
{$ item.Title $} © {$ item.Files[0].Sources[0] $}
{$ item.Title $}
{$ item.Title $}
{$ photo.Metadata.Title $}
ilgili haberler
 
LG
MD
SM
XS