Kiralık Aşk 34. bölüm fragmanı sürpriz romantik dakikalar! - Canlı izle

Kiralık Aşk 34. bölüm fragmanı sürpriz romantik dakikalar! - Canlı izle

Kiralık Aşk bomba gibi bir bölüm ile geliyor. Cuma akşamlarının vazgeçilmez dizisi Kiralık Aşk 34. bölüm fragmanını yayınladı. Birlikte yaşamaya başlayan Ömer ve Defne'nin arasındaki büyük aşk dorukta! Romantik dakikalar yaşayan çifti neler bekliyor? Ömer'in iş hayatıyla ilgili alması gereken kararlar neler olacak? Sinan’ın Yasemin’e müthiş bir sürprizi var! Bu Fikret Gallo kim? Neden bu kadar çok önemli biri? Kiralık Aşk 34. bölüm fragmanı ve son bölümde yaşananlar haberimizde...

Cuma akşamı 33. bölüm ile ekrana gelen Kiralık aşk 34. yeni bölüm fragmanı da yayınladı. Herkesin büyük bir merakla beklediği yeni bölüm fragmanında sürpriz dakikalar yaşanacak.


Ömer ve Defne arasındaki aşk ateşi büyüyor.


Birlikte yaşamak, Ömer ve Defne arasındaki aşk ateşini büyütüyor. Sinan’ın Yasemin’e müthiş bir sürprizi var! Yasemin ise bu sürpriz karşısında şaşkın! Fikret Gallo için verilen resepsiyon yaklaşıyor. Passionis’in Gallo’ya ihtiyacı var. Herkes Ömer’i Fikret Gallo ile görüşmesi için ikna etmenin çılgın yolları peşinde! 


Sinan ve Yasemin ilişkisi nereye gidecek? Fikret Gallo nihayet hayatımıza girecek mi? Peki ya Ömer ve Defne arasındaki aşkın elmayla ne ilgisi var?


Kiralık aşk 34. bölüm ile 19 Şubat Cuma star TV'de. 


Yayın Saati: 20.00 


Kiralık Aşk 34. Bölüm 2. Fragmanı İzlemek İçin Tıklayın


Kiralık Aşk 34. Bölüm Fragmanı İzlemek İçin Tıklayın


Kiralık Aşk Son Bölümde Neler Oldu?
Ömer'in zor kararı!
Ömer şimdi hayatının kararını vermek zorunda! Passionis'i kurtarmak için kendini feda edecek mi? Deniz'in teklifi ne olacak?


Fakir kalma tehlikesi ile yüzleşen Koriş paniğe kapılıyor. Yasemin ise bambaşka zor bir kararın eşiğinde. Aşkı mı seçecek yoksa işi mi?


Aynı çatı altında kalan Ömer ve Defne'nin arasındaki kıvılcım ise git gide büyüyor.


Kiralık Aşk 33. Bölümü İzlemek İçin Tıklayın


 

{$ item.Title $}
{$ item.Title $} © {$ item.Files[0].Sources[0] $}
{$ item.Title $}
{$ item.Title $}
{$ photo.Metadata.Title $}
ilgili haberler
 
LG
MD
SM
XS