Mayıs Kraliçesi son bölümü ile izleyiciyi duygu seline boğdu! - İzle

Mayıs Kraliçesi son bölümü ile izleyiciyi duygu seline boğdu! - İzle

Show Tv ekranlarının duygu yüklü sevilen dizisi Mayıs Kraliçesi sürprizlerle dolu son bölümü ile geçtiğimiz hafta ekranlara geldi. Son bölümünde yaşanan duygusal sahneler akıllarda soru işareti bıraktı. Sırlarla yüklü senaryosu ve dram dozu yüksek sahneleriyle ekrana kilitleyen Mayıs Kraliçesi 11. bölümü bu hafta ekranlarda olacak mı? Merakla beklenen Mayıs Kraliçesi yeni bölüm fragmanı henüz yayınlanmadı. Dizinin final yapıp yapmayacağı ise bilinmiyor. Ayrıntılar ve yeni gelişmeler haberimizde...

Yapımcılığını, MinT Yapım’ın, yönetmenliğini ise Korhan Bozkurt’un üstlendiği Mayıs Kraliçesi dizisinin güçlü kadrosunda Yağmur Tanrısevsin, Ahmet Olgun Sünear, Samet Sırmalı, Hatice Aslan, Kazım Akşar, Erkan Taşdöğen, Burak Hakkı, Derya Şensoy, Serhan Onat, Süeda Çil, Cansın Özyosun, Dorukcan Özgüler ve Karel Sinem Gürtekin rol alıyor.


Mayıs Kraliçesi son bölümü izlemek için tıklayın


MAYIS KRALİÇESİ SON BÖLÜMÜNDE NELER OLDU?


“Mayıs Kraliçesi”nin 10. son bölümünde; Nehir’in İstanbul’dan gitmesini engelleyen Oğuz, Nehir’e cazip bir teklifle gelmiştir. Nehir Sencer’in şirketinden istifa eder ve Oğuz’la birlikte pervane atölyesinde çalışmaya başlar. Kimse Nehir kadar iyi pervane yapamayınca Sencer ve şirketi de Nehir’e muhtaç kalır. İhtiyacı olan pervane için Nehir’e muhtaç olan Sencer, Nehir’i şirkete geri getirmenin yollarını arar. Sinsi bir plan yapan Sencer, Nehir’i ikna edebilecek midir? Öte yandan gün geçtikçe Alper’le daha fazla yakınlaşan Dilara, Bora’yı son derece sinirlendirmektedir. Dilara ve Alper’in ilişkisine onay vermeyen Bora, bu ilişkiyi engellemesi için Asu’ya ısrar eder. Asu Dilara’yı engelleyemezse, Bora, Asu’nun öz annesi olmadığını Dilara’ya söyleyecektir. Nehir’in öz yeğenleri olduğunu öğrenen Yiğit ve Ceylin, bunu Asu’ya söylemek için bir plan yaparlar. Bu gerçeği söylemeden önce, Sencer’in tutuklanması gerekmektedir! Sencer’in Asu’dan önceki karısını, yani Bora ve Dilara’nın gerçek annesini herkes öldü bilmektedir. Ancak Sencer’in eski karısının aslında yaşadığı ortaya çıkar. Bu sırrı ortaya çıkaran Bora’nın, büyük bir planı vardır!

{$ item.Title $}
{$ item.Title $} © {$ item.Files[0].Sources[0] $}
{$ item.Title $}
{$ item.Title $}
{$ photo.Metadata.Title $}
ilgili haberler
 
LG
MD
SM
XS