O Hayat Benim 81. bölüm fragmanı yayınlandı - Canlı izle

O Hayat Benim 81. bölüm fragmanı yayınlandı - Canlı izle

FOX TV'nin sevilen dizisi O Hayat Benim hız kesmeden devam ediyor. Pazar akşamı ekrana gelecek olan O Hayat Benim'in 81. bölüm fragmanı yayınlandı. Bahar ölümle burun buruna geliyor! Arzu, Ateş'i tekrar kazanmaya çalışıyor. Arzu tehlikeli oyunlar içine girer! Hülya'nın evlilik kararı ise kötü sonuçlar doğuracaktır. Ateş ciddi kararlar alma arefesinde. O Hayat Benim son bölüm detayları haberimizde...

O Hayat Benim 81. bölüm tanıtımı yayınlandı. Son bölümde heyecan dolu dakikalar yaşatan dizinin yeni bölüm fragmanı büyük bir merakla bekleniyordu. O Hayat Benim yeni bölümü ile Pazar akşamı izleyicisi ile buluşacak.


O Hayat Benim 81. Bölüm Özeti


Arda’nın elindeki silahın patlaması, Atahanların hayatında birçok dengeyi değiştirir. Konağın içinde Efsun yeniden ipleri ele alır, dilediği gibi top koşturmaya başlar. Kenan’ın Kısmetsiz Mahallesi’nde çıkarttığı yangın da beklenmedik neticeler doğurur. En çok canı yanan da Muzaffer olur. Mahallelinin yeni açılan bu yaraları sarması kolay değildir. Ateş, oğlunun ölümünün gerçek sorumlusunu bulmaya kararlıdır. Bu uğurda, Atahan Holding’deki hisselerini, kim olduğunu bile bilmediği birine devretmeye hazırdır. Bu durum, Bahar’la aralarında büyük bir çatışmaya yol açar. Telafisi olmayan bir yola girmiştir ilişkileri. Ateş’in kendini affettirme çabasıysa, Arzu’nun iyice gözünü karartıp Bahar’ın canına kast etmesiyle sonuçlanır. Ölüm ve doğum yine aynı anda kapıyı çalar.O Hayat Benim 80. Bölümü İzlemek İçin Tıklayın


O Hayat Benim Son Bölümde Neler Oldu?


O Hayat Benim son bölümü ile ekrana geldi. Pazar akşamlarının vazgeçilmez dizisinde heyecan dolu dakikalar yaşandı. Herkesi ekrana kilitleyen O Hayat Benim'in son sahnesi yürekleri ağıza getirdi. İşte son bölümden detaylar..


 Ateş tehlikeli bir oyunun ortasındadır. Oğlunun ölümünün gerçek sorumlusunu bulma gayreti, onu karanlık noktalara itmektedir. Arzu ise Ateş’i kendine bağlamak için başka bir çocuk yapma fikrini ortaya atar.


Bahar için Ateş’le aralarına örülen yeni bir duvar olur bu… Efsun ve Sultan’ın Arda’ya imzalattığı boşanma protokolünün şartları Hülya’yı delirtir. Oğlunun tüm itirazlarına rağmen yine Kenan’ın kapısını çalar. Kenan’ın şartı kesindir bu kez. Hülya’yla evlenecektir. Arda, annesini bu evlilikten vazgeçirmek için Efsun’u yeniden konağa getirmeye bile razıdır.


Bu çekişmenin nasıl trajik bir sona doğru ilerlediğinin hiçbiri farkında değildir. Diğer yandan, Arda kara kedi gibi Zeynep ve Cemal’in arasına girmektedir. Atahan Konağı bir anda mahallenin hedef tahtası oluverir. Kenan, Kısmetsiz ahalisini en sert şekilde cezalandırmaya kararlıdır.

{$ item.Title $}
{$ item.Title $} © {$ item.Files[0].Sources[0] $}
{$ item.Title $}
{$ item.Title $}
{$ photo.Metadata.Title $}
ilgili haberler
 
LG
MD
SM
XS