O Hayat Benim 89. yeni bölüm fragmanında sürpriz sahne! - İzle

O Hayat Benim 89. yeni bölüm fragmanında sürpriz sahne! - İzle

O Hayat Benim'in merakla beklenen 89. yeni bölüm fragmanı yayınlandı. Sevenlerini heyecanlandıran ise O Hayat Benim 89. bölüm fragmanı oldu. O Hayat Benim dizisinin yeni yayınlanan fragmanında şoke eden güzel bir gelişme yaşanıyor. Peki bu olay sonrasına neler olacak? Efsun ve Sultan cephesinde yeni gelişmeler yaşanacak. Pazar akşamı yayınlanacak bu bölümde herkesi karşı karşıya getirecek ve çok şaşırtacak sürpriz bir gelişme de yaşanacak! Atahanlar konağında ise sürpriz olaylar tüm hızıyla devam edecek. Kenan, Ateş'le aralarında yaşananlardan sonra çok tehlikeli sinsi planlarına bir yenisini daha ekleyecek! İşte O Hayat Benim 89. yeni bölümde yaşanacaklar haberimizde...

O Hayat Benim 89. bölüm fragmanı ile izleyicilerini şoka uğratacak sahnelerin olacağının sinyalini verdi. O Hayat Benim 89. bölüm fragmanında hiç beklenmedik anda gelen öpücük olayların seyrini ne kadar değiştiricek. FOX TV'nin sevilen dizisi O Hayat Benim'de bu hafta gelen evlilik teklifi ve ardından yapılan planlar yeni bölüme heyecan katan sahneler arasında yer alıyor. İşte O Hayat Benim 89. bölüm fragmanı ve dizinin yeni bölümünde yaşanacaklar...


FOX TV'nin nefes kesen dizisi O Hayat Benim yepyeni bir bölümle ekranlara geliyor. O Hayat Benim'de küllerinden doğan aşklara ve hayata yenilmeden tutunma mücadelelerine hep birlikte tanık oluyoruz.


O HAYAT BENİM 89. BÖLÜM ÖZETİ


 


Boğaz’ın karanlık suları Ganimet ve Sultan’ı yutmuş, iki annenin çatışması sadece kendilerini değil, ailelerini de bir felaketin eşiğine getirmiştir. Efsun’la Arda’nın öpüştüğünü gören Hülya ise öfkesini dizginleyemiyordur artık. Hem Atahanların konağı hem de Kısmetsiz Mahallesi savaş alanına dönmüşken, defilede yaşanan olaylar da L’Efsun için beklenen sonuçları vermez. Yeni bir atağa ihtiyacı vardır Efsun’un. Ve Zeynep de bu oyunun merkezinde yer almaktadır. Zeynep’le arası açılan Cemal ise Müge’nin şoförü olarak konağa adımını atmıştır. Atahanların arasındaki tek yeni yüz o değildir. Cemre de Mehmet Emir’in yakınına, konağa kadar girmenin anahtarını bulmuştur. Herkesi karşı karşıya getiren ise Ateş’le Bahar’ın ani bir kararla, bu kez kimsenin engellemesine fırsat tanımadan evlenmeye karar vermeleri olur. O Hayat Benim yeni bölümüyle Pazar 20.15'de FOX'ta.


O HAYAT BENİM 89. BÖLÜM FRAGMANIO HAYAT BENİM 88. SON BÖLÜMÜ İZLEMEK İÇİN TIKLAYIN


O HAYAT BENİM 88. BÖLÜMDE NELER OLDU?
Efsun ve Sultan, Hanife’nin üzerine bir kâbus gibi çöker. Hanife pes eder. Kurtulmak için her şeyi anlatmak üzeredir. Ganimet ise Zeynep’i kaybetmektense ölümü bile göze almaya hazırdır. Hanife’nin evi kuşatma altındadır artık... Bahar her şeyden vazgeçip Atahan yaşamına veda eder. Mehmet Emir bundan dolayı Cemre’yi suçlar. Fakat Kenan, Cemre’yi kullanmak için yeni adımlar atmaktadır. Hülya ise Kenan’ın oyunlarından bihaber, abisinin hayatına girmeye çalışan genç kadına hemen dişlerini gösterir... Bahar’ın tek sığınağı Ateş’tir. Ancak Ateş’in önce Arzu’yu hayatlarından tamamen çıkartması şarttır. Arzu ise Ateş’i kaybedecekse bunun bedelini birilerine ödetmeye kararlıdır.


 

{$ item.Title $}
{$ item.Title $} © {$ item.Files[0].Sources[0] $}
{$ item.Title $}
{$ item.Title $}
{$ photo.Metadata.Title $}
ilgili haberler
 
LG
MD
SM
XS