Poyraz Karayel 44. bölüm yeni fragmanında büyük savaş başlıyor! - Canlı izle

Poyraz Karayel 44. bölüm yeni fragmanında büyük savaş başlıyor! - Canlı izle

Kanal D'nin sevilen dizisi Poyraz Karayel 44. yeni bölüm fragmanı ile herkesi duygulandırdı. Bu akşam yeni bölümü ile ekrana gelecek olan dizide Bahri, Poyraz ve Ayşegül'ün yanında yer alacak. Baba desteğini arkasına alan Poyraz, bundan sonra ne yapacak? Peki Poyraz Adil Topal'dan nasıl kurtulacak? Adil Topal'ın karşı hamlesi ne olacak? Adil Topal kötülüklerine devam edecek mi? Poyraz Karayel 44. bölüm fragmanı ve detaylar haberimizde...

Kanal D'nin sevilen dizisi Poyraz Karayel'de heyecan dorukta. Başrollerinde İlker Kaleli (Poyraz Karayel), Burçin Terzioğlu (Ayşegül), Musa Uzunlar (Bahri Umman), Macit Koper(Adil Topal), İdil Fırat (Despina Petridis), Öykü Çelik (Dafne), Ali İl (Sadreddin), Celil Nalçakan (Zülfikar), Kanbolat Görkem (Sefer), Emel Çölgeçen (Sema), Hare Sürel (Meltem), Ece Özdikici (Songül), Cem Cücenoğlu (Taşkafa), Ataberk Mutlu (Sinan), İsmail Düvenci (Cevher), Emirhan Akbaba (İsa), Gülçin Hatıhan (Ümran)'ın yer aldığı Poyraz Karayel yeni bölümde neler olacak merak konusu.


POYRAZ ve AYŞEGÜL YARALARINI SARMAYA ÇALIŞIYOR…


 Bahri Umman’dan Poyraz’a Baba Desteği!


 Ayşegül ve Poyraz yaşadıkları büyük trajediden sonra yaralarını tamir etmeye çalışmaktadır. Ama ikisinin de birbirinin gözlerine bakmaya bile gücü yoktur. Poyraz intikam ateşiyle Ayşegül’e kürtajı yapan doktorun peşine düşer. Fakat Poyraz’ın bu intikam hırsı Ayşegül’ün hiç hoşuna gitmez. Bahri de Poyraz’a restini çeker, intikam peşinde koşmak yerine Ayşegül’ü alıp buralardan bir süreliğine gitmesini ister. Bahri adamlarıyla bir başka koldan Adil’in peşindedir. Nihayet Adil’in izini bulurlar, fakat Sadreddin’in aceleci davranması yüzünden Adil yaralansa da kaçar. Sadreddin’in bu hareketi ona çok pahalıya patlayacaktır. Bahri'den Poyraz ve Ayşegül'e tam destek ; "Bundan sonra senin baban benim!" Poyraz Karayel yeni bölümüyle Çarşamba 20:00'de Kanal D'de!


Poyraz Karayel 44. Bölüm FragmanıPoyraz Karayel 44. Bölüm 2. FragmanıPOYRAZ KARAYEL SON BÖLÜMDE NELER OLDU?

Sinan’ın kaçırıldığını öğrenen Poyraz’ı hayatının en zor saatleri bekliyordur. Çünkü Sinan’ı kaçıran Adil Topal’dır ve Sinan’a karşılık Ayşegül’ün karnındaki bebeği istiyordur. Poyraz bunu Ayşegül’e söyleyemez. Bahrilerle beraber Sinan’ı bir an önce kurtarmaktan başka çareleri yoktur.

Sinan ise babasının oğlu olarak kaçırıldığı yerde boş durmaz, babasıyla irtibata girmek için türlü numaralar yapar. Nihayet Poyraz’a ulaşmayı başarır. Bu sırada Seferler de başka bir iz üzerinden Adil’in peşindedir. Sonunda Poyraz, Seferlerin de yardımıyla Sinan’ı kurtarırken işler karışır.

Şimdi kozlar Adil Topal’ın eline geçmiştir. Bu yeni gelişme Ayşegül’ün Poyraz’ın kendisinden gizlediği her şeyi öğrenmesine neden olur. Üstelik Ayşegül şimdi bir karar vermek zorundadır...


Poyraz Karayel 43. Bölümü İzlemek İçin Tıklayın


 

{$ item.Title $}
{$ item.Title $} © {$ item.Files[0].Sources[0] $}
{$ item.Title $}
{$ item.Title $}
{$ photo.Metadata.Title $}
ilgili haberler
 
LG
MD
SM
XS