Poyraz Karayel 45. bölüm fragmanı tehlikeli oyun! - Canlı izle

Poyraz Karayel 45. bölüm fragmanı tehlikeli oyun! - Canlı izle

Kanal D'nin heyecan dolu aksiyon dizisi Poyraz Karayel son bölümü ile herkesi ekrana kilitledi. Adil Topal'ın son hedefi Sadreddin oldu. Peki Sadreddin ölecek mi? Sadrettin yaşam savaşı vermektedir. Poyraz Karayel 45. bölüm fragmanı yayınlandı. Çarşamba günü ekrana gelecek olan Poyraz Karayel 45. bölüm fragmanında nefesler tutulacak. Bahri, Sadreddin'in vurulmasının ardından neler planlıyor. Adil Topal savaşın fitilini ateşleyecek.Poyraz ve Ayşegül başlarını nasıl bir belaya bulaştırdılar? Poyraz'ı bekleyen tehlike! İşte Poyraz Karayel ile ilgili son detaylar haberimizde...

Kanal D’nin, yapımcılığını Limon Film’in üstlendiği, yönetmenliğini Çağrı Vila Lostuvalı’nın yaptığı, başrollerini; İlker Kaleli, Burçin Terzioğlu, Musa Uzunlar, Macit Koper, İdil Fırat, Öykü Çelik, Ali İl, Celil Nalçakan, Kanbolat Görkem Arslan, Emel Çölgeçen, Hare Sürel, Ece Özdikici, Cem Cücenoğlu,  Ataberk Mutlu, Şebnem Hassanisoughi, Emir Çiçek, İsmail Düvenci, Emirhan Akbaba ve Gülçin Hatıhan’ın paylaştıkları sevilen dizisiPoyraz Karayel bu akşam yeni bölümü ile ekrana geliyor.


Sadrettin Hastanede Yaşam Savaşı Veriyor..


Bahri ise Adil’e Ulaşmak İçin Herkesi Seferber Ediyor.


 Sadreddin vurulmuş ve ağır yaralı biçimde hastaneye kaldırılmıştır. Sadreddin hastanede yaşam savaşı verirken Bahri oğlunun acısıyla yıllardır görüşmediği ne kadar eski mafya babası varsa toplar. Amaç Adil’e ulaşacak bir yol bulmaktır. Bahri ve adamları nihayet Adil’in şantaj kasetleri çekmek için düzenlediği bir partinin yerini öğrenirler. İçeriye casus olarak sızmaya Meltem gönüllü olur. Ama Meltem’in bu cesareti ona fazlasıyla pahalıya patlayacaktır... Ayşegül ve Poyraz Sadreddin’in vurulmasının şoku yanında kendi hesaplaşmalarına da devam etmektedir. Ayşegül ne derse desin Poyraz doktoru öldürdüğünden dolayı pişman değildir. Ama bu cinayet hiç beklenmedik şekilde Ayşegül’ün başını belaya sokar, Ayşegül kürtaj sırasında yaşadığı travmayı adeta bir kez daha yaşar, Ayşegül’e bu çektirdikleri Poyraz’ın yaptığıyla yüzleşmesini sağlar. Üstelik cinayetten dolayı kendisi de hapse girme riskiyle karşı karşıyadır...


Poyraz Karayel 44. bölüm ile ekrana geldi. Dizinin son bölümünde heyecan dolu dakikalar yaşandı. Poyraz Karayel 45. yeni bölüm fragmanını da yayınladı. Bahri, Sadreddin'in vurulmasının ardından neler planlıyor. Adil Topal büyük savaşı başlatma hamleleri yapıyor. İşte yeni bölümden ilk detaylar..


Poyraz Karayel 45. Bölüm FragmanıPoyraz Karayel Son Bölümde Neler Oldu?


Ayşegül ve Poyraz yaşadıkları büyük trajediden sonra yaralarını tamir etmeye çalışmaktadır. Ama ikisinin de birbirinin gözlerine bakmaya bile gücü yoktur. Poyraz intikam ateşiyle Ayşegül’e kürtajı yapan doktorun peşine düşer. Fakat Poyraz’ın bu intikam hırsı Ayşegül’ün hiç hoşuna gitmez.


Bahri de Poyraz’a restini çeker, intikam peşinde koşmak yerine Ayşegül’ü alıp buralardan bir süreliğine gitmesini ister. Bahri adamlarıyla bir başka koldan Adil’in peşindedir. Nihayet Adil’in izini bulurlar, fakat Sadreddin’in aceleci davranması yüzünden Adil yaralansa da kaçar. Sadreddin’in bu hareketi ona çok pahalıya patlayacaktır.


Poyraz Karayel 44. Bölümü İzlemek İçin Tıklayın


 


 


 


 


 


 

{$ item.Title $}
{$ item.Title $} © {$ item.Files[0].Sources[0] $}
{$ item.Title $}
{$ item.Title $}
{$ photo.Metadata.Title $}
ilgili haberler
 
LG
MD
SM
XS