Seven Ne Yapmaz oyuncuları: Nazlı ( Seren Şirince) kimdir?

Seven Ne Yapmaz oyuncuları: Nazlı ( Seren Şirince) kimdir?

Nazlı karakteri ile Seven Ne Yapmaz dizisinin oyuncu kadrosuna katılan Seren Şerince’nin kariyeri dizinin takipçileri tarafından merak konusu oldu. İşte 6 Eylül 2017 Çarşamba günü yayın hayatına başlayacak olan dizide yer alacan Seren Şirince’nin canlandıracağı karakterin detayları…

Seven Ne Yapmaz’ın Nazlı’sı Seren Şirince dizinin diğer başrol oyuncusu olan Yusuf Çim’le aynı yılda dünyaya geldi. Yusuf Çim’in canlandıracağı Ozan karakterinin aşık olduğu kız olan Nazlı farklı dünyalara ait olduklarını ifade ederek Ozan’dan uzak durmak isteyecek. Ozan ise Nazlı’nın peşini bırakmamaya kararlı olacak.

TÜM OYUNCULAR İÇİN TIKLAYINIZ…

SEVEN NE YAPMAZ NAZLI KİMDİR?

Yayıncı kuruluşun Nazlı karakteri ile ilgili yaptığı açıklama şöyle; güzeller güzeli köylü kızımız Nazlı, Fatma ananın çiftliğinde büyümüş, çalışkan, herkesin yardımına koşan melek gibi bir kızdır. Annesini bebek yaşta kaybetmiş, köyden gitmek zorunda kalan babasını ise hiç tanımamıştır. Annesi yerine koyduğu Fatma'nın kanatları altında, doğal bir ortamda, çiftlikte büyümüştür. Bu güzel, iyi yürekli kızımız için hayat Fatma'nın yeğeni Ozan'ın köye gelmesiyle değişir.

SEREN ŞİRİNCE KİMDİR?

1991 doğumlu olan güzel oyuncu küçük yaşlarda tiyatro eğitimi aldıktan sonra gelen teklifleri değerlendirmeye aldı. 2012 yılı içerisinde Araf Zamanı ve 2013 yılında Aşk Emek İster adlı projelerde yer alan Şirince aynı yıllar içerisinde çeşitli reklam filmlerinde de boy gösterdi. İlişki Durumu Karışık ve İlişki Durumu Evli isimli iki devam projesinde de bulunan Şirince ATV’nin yeni dizisi Seven Ne Yapmaz’da Nazlı karakterine hayat verecek.

 

{$ item.Title $}
{$ item.Title $} © {$ item.Files[0].Sources[0] $}
{$ item.Title $}
{$ item.Title $}
{$ photo.Metadata.Title $}
 
LG
MD
SM
XS