10 yıl önce hayatını kaybetmişti... Dünya 'Popun Kralı' hakkındaki açıklamalarla sarsıldı

'Popun Kralı' Michael Jackson hakkındaki yeni iddialar ve açıklamalar gündeme bomba gibi düştü.Popun Kralı Michael Jackson ölümünden önce çocuklara cinsel istismarda bulunduğu suçlamaları ile karşı karşıya kalmıştı.
Jackson bir gazetecinin bu konu hakkındaki sorusuna ise "Çocuklarla aynı yatağı paylaştığını, onlara uykularından önce sıcak süt ısıtıp verdiğini ancak bunun farklı bir anlam içermediğini" söylemiş ve tepki çekmişti.
Jackson'ın 'Neverland' adlı California'daki çiftliğinde hayvanat bahçesinden lunaparka kadar çocuklara yönelik pek çok eğlencenin yer aldığı ve çocukların kaldığı iddiaları da tartışmalara yol açmıştı.
Jackson'ın burada çocuklara cinsel istismarda bulunduğu ifade edilmişti.
Michael Jackson'ın eski reklamcısı Raymone Bain, ünlü şarkıcının ölümünden yıllar sonra şaşırtan bir çıkış yaptı. Bain, önümüzdeki günlerde Jackson'ı konu alan bir toplantı düzenleyeceğini açıkladı.
Bain, toplantının Jackson'ın 2006'da hazırlattığı vekaletname ve miras hakkında olacağını duyurdu.
Söz konusu toplantı merak konusu olurken, kararın Jackson'ı ve cinsel taciz iddialarını konu alan 'Leaving Neverland' belgeselinin yayınlanmasından aylar sonra gelmesi dikkatlerden kaçmadı.
Belgeselde çocukken Jackson'ın 'Neverland' adlı California'daki çiftliğinde kalan Wade Robson ve James Safechuck yaşadıklarını anlatmıştı.
Jackson'ın kurbanları evde gizli bölmeler olduğunu ve burada cinsel istismara uğradıklarını belirtmişti.

Çok sayıda hizmetçinin yer aldığı çiftlikte iddialara göre Jackson yakalanmamak için koridorlara ziller koymuştu. Böylelikle birisi geldiğinde hiç kimse ne olduğunu anlayamıyordu.
Kurbanlardan James Safechuck'ın belgeseldeki açıklamalarına göre Jackson takıları sevdiğini bildiğinden sürekli olarak ona hediyeler almış ve kendisiyle 'gizli bir törenle' evlenmişti.
Yine şoke eden 'Killing Michael Jackson' belgesinde de ünlü şarkıcının otopsi raporuna dair detaylar da paylaşıldı.
Belgeselde konuşan detektif Scott Smith, otopside Jackson'ın saçlarının olmadığını belirtti.
1984'te Jackson bir kola firmasının reklam çekimlerindeyken kaza meydana gelmiş ve ünlü şarkıcının kafasında 3. derece yanık oluşmuştu. Jackson bu kaza sonrası sürekli olarak ilaçlar kullanmaya başlamıştı.
{$ item.Title $}
{$ item.Title $} © {$ item.Files[0].Sources[0] $}
{$ item.Title $}
ilgili haberler
 
LG
MD
SM
XS