43 bin kez tecavüze uğradı...

43 bin kez tecavüze uğradı...

Meksika’da insan tacirlerinin ne derece acımasız olduklarının canlı kanıtı 23 yaşındaki Karla Jacinto… Henüz 12 yaşındayken ailesinden koparılan genç kız insanın içini ürperten hayat hikayesini tüm dünya ile paylaştı.

Daha 12 yaşındaydı. Bir metro istasyonunda arkadaşlarını bekleyen Karla insan tacirleri tarafından kaçırıldı.


HAFTANIN 7 GÜNÜ TECAVÜZE UĞRADI


4 yıl boyunca korkunç bir hayat yaşayan genç kız haftanın yedi günü durmaksızın tecavüze uğradı.Hayat kadını olarak çalıştırılan Karla Jacinto insan tacirleriyle geçirdiği ilk gün isteği dışında sekse zorlandı ve bu dört yıl boyunca sürdü. Anadolu Ajansı Silvan'dan bu fotoğrafları geçti


43 BİN TECAVÜZ VAKASI YAŞADI


Günde en az 30 kişiyle ilişkiye zorlanan Karla yaklaşık 43 bin ayrı tecavüz vakası yaşadı. İnsan kaçakçılarından kurtarıldığı 2008 yılında Karla 16 yaşındaydı.


HER HAFTA YENİ KIZLAR GETİLİYORDU


Yaşadığı kabusu ailelerin ve genç kızların çok dikkatli olması amacıyla CNN International kanalına anlatan Karla binlerce kızın hayatının bu şekilde yok edildiğini söylüyor. İnsan tacirleriyle kaldığı eve her hafta yeni kızların getirildiğni anlatan Karla satıcısının yapması gereken şeylere onu zorladığını ifade ediyor. Hizbullah'ın kalesi Lübnan'da patlama!


SÜREKLİ AĞLIYORDUM


Milliyet'in haberine göre; birlikte olduğu adamların bir kısmının kendisine güldüğünü söyleyen Karla yaşadığı kabusu şu sözlerle anlatıyor. "Bana gülüyorlardı. Çünkü ben sürekli ağlıyordum. Gözlerimi kapatıp bu adamın bana yaptığı şeyi görmemeye çalışıyordum. Böylece hiçbir şey hissetmiyordum"


POLİS BASKININDA KURTARILDI


Yaşanan onca kabustan sonra nihayet Karla 2008 yılında Meksika polisinin insan kaçakçılarına yönelik düzenlediği operasyonda kurtarıldı. Volkswagen'e ilk ceza Brezilya'dan


Karla 14 yaşındayken ailesine kendisine ait bir seks videosu gönderilmiş. Yaşanan onca kabustan sonra nihayet Karla 2008 yılında Meksika polisinin insan kaçakçılarına yönelik düzenlediği operasyonda kurtarıldı.


Şu anda 23 yaşında olan Karla kendini insan kaçakçılığıyla savaşmaya adadığını söylüyor... Temmuz ayında Vatikan'da Papa Francis ile görüşen Karla Jacinto mayıs ayında ABD'de düzenlenen bir kongrede de hikayesini insanlarla paylaşmıştı.

{$ item.Title $}
{$ item.Title $} © {$ item.Files[0].Sources[0] $}
{$ item.Title $}
{$ item.Title $}
{$ photo.Metadata.Title $}
ilgili haberler
 
LG
MD
SM
XS