Brad Pitt'in tarikat günleriyle ilgili şok iddialar!

Oscar ödüllü Hollywood yıldızı Brad Pitt'in, dünyaca ünlü bir oyuncu olmadan önce 90'larda Scientology tarikatının "arınma" ritüellerine katıldığı iddia edildi.Dünya basını ABD'li ünlü oyuncu ve yapımcı Brad Pitt hakkındaki iddiaları konuşuyor.

İddialara göre Pitt, 1990'ların başında o zamanki kız arkadaşı oyuncu Juliette Lewis tarafından Scientology tarikatına tanıtıldı.

Pitt, üç yıl boyunca hem Scientology'yle hem de Lewis'le takıldı ancak sonrasında kendi yoluna tek başına devam etme kararı aldı.

İsmi açıklanmayan bir Scientology kaynağına göre, Brad Pitt o dönemde Portland'da 'arınma' seansını deneyimledi ve 15 yaşındaki bir kız çocuğuyla saunada saatler geçirdi.

The Sun'a konuşan Scientology'nin eski bir müridi, konuyla ilgili iddialarıyla ilgili şu ifadeleri kullandı:

"Denetmen olarak eğitiliyordum. Bu yüzden eğitim için Portland Ünlü Merkezi'ne gönderildim. Oradayken Portland merkezli bir Scientology şirketinin yöneticisinin kızıyla tanıştım. Bana söylediği şeylerden bir tanesi o sırada Scientology müridi Juliette Lewis'le çıkan Brad Pitt'in, Portland Ünlü Merkezi'nde kısa bir arınma seansı gerçekleştirdiğiydi. Gözlerden uzak durmak için orada yapmıştı."

İddiaya göre; genç kız tanınmış bir Scientology müridinin kızı olduğu için Pitt’le eşleştirilmişti.

Kaynak, "Scientology tarikatında insanlar genellikle birbirleriyle eşleştirilir ve kurslar yoluyla birbirlerini elde etmekten sorumlu tutulurlar. Bu yüzden genç kız o ay boyunca her gün saunada Pitt’le oturdu. Kesinlikle onunla saunadaydı ama bunda kötü bir şey yoktu" şeklinde konuştu.

Pitt, ardından 1993'te hem tarikattan hem de sevgilisi Lewis'ten ayrıldı.

Tarikatın şu andaki en önemli müritlerinden biri ise ünlü oyuncu Tom Cruise olarak biliniyor. Cruise'un Katie Holmes'tan olan kızı Suri'yi tarikat kurallarına göre yetiştirmek istediği için Holmes ile ayrıldığı belirtilmişti.

Cruise yine tarikat kurallarına göre eşiyle boşandıktan sonra kızı Suri ile de hiçbir şekilde görüşmemişti.

{$ item.Title $}
{$ item.Title $} © {$ item.Files[0].Sources[0] $}
{$ item.DailyVideosDetails.Section_Title $}
{$ item.Title $}
{$ item.DailyVideosDetails.Section_Title $}
{$ item.Title $}
{$ item.DailyVideosDetails.Section_Title $}
{$ item.Title $}
{$ photo.Metadata.Title $}
{$ item.DailyVideosDetails.Section_Title $}
LG
MD
SM
XS