Anne uçaktaki 200 yolcuya sürpriz yaptı

Anne uçaktaki 200 yolcuya sürpriz yaptı © Instagram

Güney Kore'nin başkenti Seul'den San Francisco'ya giden uçaktaki bir anne, diğer yolcuların bebeğin ağlamasından rahatsız olmaması için sürpriz bir paket hazırladı.

Seul'den San Francisco'ya giden uçaktaki bir anne yaptığı ile adeta kahraman ilan edildi.

4 aylık bebeği ile birlikte bindiği Seul-San Francisco uçağında, diğer yolcuların bebeğin ağlamasından rahatsız olmaması için küçük bir paket hediye eden anne sosyal medyada büyük ilgi gördü.

10 saatlik uçuş için, 200 yolcuya paket hazırlayan düşünceli anne, kulak tıkaçları ve şekerlemelerle doldurduğu paketi tek tek yolculara verdi.

Paketlerin içine bebeğin ağzından yazdığı bir notu da koyan annenin yaptığı hediye, Dave Corona isimli yolcu tarafından Facebook ve Instagram'dan paylaşıldı.

Hediye paketinin içinde "Merhaba, benim adım Junwoo ve 4 aylığım. Bugün annem ve büyükannemle, teyzemi görmek için Amerika'ya gidiyorum. Biraz gerginim ve korkuyorum, çünkü bu benim ilk uçuşum. Bu da çok fazla gürültü yapabilirim anlamına geliyor. Sessiz kalmaya çalışacağım ama bunun için söz veremem. Lütfen kusuruma bakmayın. Annem sizin için küçük bir hediye hazırladı. İçinde kulak tıkacı ve şekerlemeler var. Lütfen çok ses yaptığımda onları kullanın. İyi yolculuklar. Teşekkürler" yazıyordu.

Annenin bu düşünceli davranışı, sosyal medyada büyük ilgi gördü. Pek çok kişi genç anneye destek verdi.

Fotoğraf: Instagram

 

 
 

{$ item.Title $}
{$ item.Title $} © {$ item.Files[0].Sources[0] $}
{$ item.Title $}
{$ item.Title $}
{$ photo.Metadata.Title $}
 
LG
MD
SM
XS