Cannes Lions delege kayıtları başladı

Cannes Lions delege kayıtları başladı

64. Cannes Lions Uluslararası Yaratıcılık Festivali delege kayıtları 12 Ocak'ta başladı. Yarının yaratıcı starlarının gelişimine yardımcı olmak için, 30 yaş altı katılımcılara %10’a kadar indirimli geçiş fiyatları uygulanıyor.

İndirimli fiyatlar, sektörün gelişmekte olan yeteneklerinin festivale katılımlarını artırmak için tasarlandı. 30 yaş altı tüm katılımcılar için 8 günlük “tam” geçiş 2016 yılı fiyatlarından 255 Euro daha düşük. Festival esnasında paralel olarak yürüyen, içinde Lions Health, Lions Innovation ve Lions Entertainment’ın olduğu özel etkinlikler için 2 günlük “Genç Aslan” geçişleri, bu yıl 895 Euro’dan başlıyor. Öğrenciler için tam zamanlı eğitim fiyatları da 350 ile 1100 Euro arasında değişiyor.

Fiyatlandırmanın amacı yaratıcılığı desteklemek

Bu fiyatlandırmaların ana nedeni, Cannes Lions’ın her seviyedeki yaratıcı topluluğu desteklemek için verdiği taahhüttür. Geçtiğimiz yıl imtiyazlı fiyatlarda uygulanan 28 yaş sınırı, 30’a çekilmiş ve sonuç olarak rekor sayıda genç yeteneğin festival katılımına yol açmıştı. Her yıl düzenlenen Genç Aslanlar Yarışmalarına 2016 yılında 70 ülkeden 10 binden fazla yarışmacı katıldı. Beş eşsiz “Akademi” ile Palais’nin içinde kendine ait bir alanda eğitim veren Cannes Lions Okulu, 2011’den beri bin yükselen starı eğitmiş, bunların birçoğu Aslan kazananlara dönüşmüştür. 2017 Akademi için de başvurular 12 Ocak’ta açıldı.

"Kariyer değiştirici bir tecrübe fırsatı"

Cannes Lions Genel Müdürü Jose Papa verdiği demeçte, Cannes Lions’ın yaratıcı bir senenin başlangıcına işaret ettiğini ve bir çok kişi için Festival’in kariyer değiştirici bir tecrübe anlamına geldiğini belirtti. Ayrıca Genç Aslanların, Festival’in kalbine, enerjilerini, fikirlerini ve sınırsız yaratıcılıklarını getirdiklerini söyledi.

100'den fazla ülkeden 15 binden fazla kişinin katıldığı Cannes Lions Festivali, markalı iletişim alanında çalışan kişilerin bağlantı kurduğu, sürekli öğrendiği ve en iyi yaratıcı çalışmaları kutladığı gerçek bir küresel buluşma alanıdır.

Her yıl artan katılım talebine istinaden bu yıl, başvurular ve basın akreditasyonu 31 Mayıs 2017’de son bulacak. Akreditasyon etkinlik sırasında mümkün olmayacağı için başvuruların belirtilen süre içerisinde yapılması gerekiyor.

Tarihler ve geçişler konusunda daha fazla bilgi edinmek için Cannes Lions web sayfasını ziyaret edebilirsiniz.

{$ item.Title $}
{$ item.Title $} © {$ item.Files[0].Sources[0] $}
{$ item.DailyVideosDetails.Section_Title $}
{$ item.Title $}
{$ item.DailyVideosDetails.Section_Title $}
{$ item.Title $}
{$ item.DailyVideosDetails.Section_Title $}
{$ item.Title $}
{$ photo.Metadata.Title $}
{$ item.DailyVideosDetails.Section_Title $}
LG
MD
SM
XS