Avustralya'da şüpheli olay: Bir aile kırsal alanda ölü bulundu!

Avustralya'da şüpheli olay: Bir aile kırsal alanda ölü bulundu!

Avustralya'nın iç kısmındaki kırsal bir alanda araçları arızalanan anne, baba ve 3 yaşındaki oğulları ölü bulundu, kaybolan 12 yaşındaki erkek çocuk aranıyor.

Avustralya'nın Willowra yakınında araçları bozulan her ikisi de 19 yaşındaki anne ve baba ile 3 yaşındaki oğulları olay yerinden 4,5 kilometre uzaklıkta ölü bulundu. Araçta bulunan 12 yaşındaki erkek çocuğu arama çalışmaları sürüyor.

Polis tarafından yapılan açıklamaya göre, en son görüldükleri küçük yerleşim yeri Willowra'dan ayrıldıktan sonra araçları arızalandığı belirlenen 3 kişilik aile bireylerinin cesetlerine ulaşıldı.

Birkaç gün önce yaşamını yitirdiği tespit edilen kişilerin, arızalanan araçtan ayrıldıktan sonra bölgede 40 derecelerde seyreden hava sıcaklıkları yüzünden öldükleri sanılıyor.

Öte yandan, araçta 12 yaşında bir erkek çocuğun daha bulunduğunu ifade eden polis yetkilileri, kayıp çocuğu havadan ve karadan arama çalışmalarının devam ettiğini açıkladı.

Kayıp çocuk ile ölen aile bireyleri arasındaki bağı açıklamayan polis, aracın neden bozulduğu hakkında da bilgi vermedi.

{$ nextTitle $}
{$ item.Title $}
{$ item.Title $} © {$ item.Files[0].Sources[0] $}
{$ item.Title $}
{$ item.Title $}
ilgili haberler
 
LG
MD
SM
XS