İki yıllık “erkek arkadaşının” aslında bir kadın olduğunu gördü

İki yıllık “erkek arkadaşının” aslında bir kadın olduğunu gördü

İngiltere’de bir kadın, sevişme sırasında göz bağını açınca iki yıldır birlikte olduğu “erkek arkadaşının” aslında bir kadın olduğunu gördü

Kadının, “ameliyat izlerinden utanan kanser hastası bir erkek” olan sevgilisi ile göz bağı takarak seks yaptığı, bir gün aniden göz bağını açtığında ise sevgilisinin protez penis kullandığını gördüğü iddia ediliyor.


Durumu fark eder etmez derhal polise başvuran kadın, iki yıllık “erkek arkadaşının” aslında bir kadın olduğunu söyledi. Davacı kadın, Kye Fortune adında beyin tümörü ameliyatı geçirmiş ve yaralarının görülmesini istemeyen bir adamla birlikte olduğunu sandığını söyledi.


Ancak “erkek arkadaşının” aslında cinsel ilişki sırasında gözlerini bağlaması için kendisini ikna eden 25 yaşındaki kız arkadaşı Gayle Newland olduğunu fark ettiğini ve ilişki sırasında da protez bir aygıt kullanıldığını söyledi.


Kendisini erkek olarak tanıtmış


Şikayetle ilgili görülen davada Şubat 2013 ile Haziran 2013 arasında beş kez ırza tecavüzle suçlanan Newland ise suçlamaları reddetti. Mahkemede, şikayetçinin, 2011 yılında Facebook’ta Kye Fortune’dan gelen arkadaşlık teklifini kabul ettiğini ve Fortune’un kendisini yarı Filipinli yarı Latin olan genç bir adam olarak tanıttığı anlatıldı. 


Ikili internet üzerinden iletişime geçti ve “Kye” daha sonra bir trafik kazası geçirdiğini, ondan önce de doktorların beyninde bir tümör bulduğunu söyledi.


Bir hastanede tedavi görmekte olduğunu ve buluşacak halde olmadığını söyledi. Ancak ikili daha sonra telefonda görüştü ve davacı Kye’ın sesinin “tiz” olduğunu fark etmesine karşın şüphelenmedi.


Bu arada, davacı Newland ile tanıştı ve “çok iyi bir arkadaş” olan Newland, Kye’ı tanıdığını söyledi. Sonunda, davacı ve Kye, Chester kentinde bir otelde buluşmaya karar verdiler


Davacı, polise Kye’ın tek koşulunun “görünüşüyle ilgili huzursuzluk duyduğu” ve sinir ve kaslarındaki hasar nedeniyle “doğru dürüst yürüyemediği” için kendisinden  gözlerini bağlamasını istedi.


Kadın, otel odasına girdiğinde “Kye”ın banyoda olduğunu ve yatağın da gül yapraklarıyla kaplı olduğunu anlattı. Davacı, gözlerini bir uyku maskesi ve atkıyla kapadığını “titreyen Kye’ın” içeriye girerek Manchester’deki bir özel hastaneden taburcu edildiğini söylediğini aktardı.


Ikili daha beraber oldu ve davacının iddiasına göre Newland bu sırada protez penis kullandı. Daha sonra birkaç kez daha otelde buluşuldu ve ardında Kye, davacıyı evinde ziyaret etmeye başladı.


Bir gün yine ilişki sırasında, davacı aniden gözünü açtığını ve karşısında arkadaşı Newland’ı gördüğünü söyledi.


Dava devam ediyor.

{$ item.Title $}
{$ item.Title $} © {$ item.Files[0].Sources[0] $}
{$ item.Title $}
{$ item.Title $}
{$ photo.Metadata.Title $}
ilgili haberler
 
LG
MD
SM
XS