Kan donduran olay: 5 otel çalışanı turistin içkisine ilaç atıp tecavüz etti!

İtalya'nın tatil cenneti Sorrento bu kez kan donduran olayla dünyada gündem oldu. Eşinin ölümü sonrası kızı ile tatile gelen İngiliz turist, 5 otel çalışanının toplu tecavüzüne uğradı. Gözaltına alınan beş otel çalışanının rekor cezayla cezalandırılması talep ediliyor.İngiltere'nin Kent kentinde yaşayan 50 yaşındaki İngiliz turist eşinin ölümünün ardından moral depolamak amacıyla kızı ile Sorrento'ya tatile gitti.
Ancak 5 otel çalışanı, talihsiz kadın ve kızının tatilini kabusa döndürdü.
Otelde görevlisi beş adam, tatillerinin son gününde İngiliz turistin içkisine ilaç atıp kadını bayılttı ve ardından tecavüz etti.
Talihsiz kadının adı açıklanmazken zanlıların adı Antonino Miniero, Gennaro Davide Gargiulo, Raffaele Regio, Francesco Ciro D'Antonio ve Fabio De Virgilio olarak duyuruldu.
Zanlılar cinsel ilişkinin kadının rızasıyla gerçekleştiğini ileri sürse de polis ekipleri kanıtlardan yola çıkarak olayın toplu tecavüz olduğunu belirtiyor.
İtalyan savcı Antonio Barba turistin tırnaklarında iki zanlının DNA örneklerinin bulunduğunu açıkladı. Barba, korkunç olayı videoya alan zanlıların 'Kötü Alışkanlıklar' adlı WhatsApp grubunda paylaştıklarını da belirtti.
Savcı anne ve kızı, restoranda otururken ısmarladıkları içkileri yudumlamaya başladıklarını ancak kadının 26 yaşındaki kızının kendini iyi hissetmemesi üzerine tuvalete gittiğini döndüğünde ise annesinin masada olmadığını ifade etti.
Yarı baygın haldeyken kaçırılan ve havuzun yakınındaki boş bir odaya götürülerek tecavüze uğrayan kadın otel dönüşü hemen polise şikayette bulunarak zanlıların yakalanmasını sağladı.
The Sun gazetesinin haberine göre Savcı Antonio Barba davanın örnek teşlik etmesini ve rekor ceza verilmesini istiyor. Dava önümüzdeki ay görülmeye devam edilecek.
{$ item.Title $}
{$ item.Title $} © {$ item.Files[0].Sources[0] $}
{$ item.Title $}
{$ item.Title $}
{$ photo.Metadata.Title $}
ilgili haberler
 
LG
MD
SM
XS