Kayıp gençler 3 cinayetin baş şüphelisi olmuştu... Polis yeni detaylara ulaştı

Kanada'da kendilerinden bir süredir haber alınamayan iki genç, 3 kişinin cinayetinde baş şüpheli konumuna gelmişti. Kayıp gençlerin bulunması için süren çalışmalarda yeni detaylara ulaşıldı.Kanada, ABD'li ve Avustralyalı çift ile bir kişinin daha cinayetinden sorumlu tuttuğu iki genci arıyor.
Kanadalı 19 yaşındaki Kam McLeod ve 18 yaşındaki Bryer Schmegelsky, en son 2011 model Toyota araç ile Saskatchewan eyaletinde görülmüşlerdi.
Aynı bölgede benzer zamanlarda da ABD'li 24 yaşındaki Chynna Noelle Deese ile onun sevgilisi Lucas Robertson Fowler'ın vurulmuş halde cesetleri bulunmuştu.
Çift, Kanada'dan Alaska'ya gezmek için yola çıkmış ve son olarak bir benzincide görüntülenmişlerdi.
Kısa bir süre sonra ise nehir kenarında isimsiz bir başka adamın cesedi bulunmuş ve talihsiz adamın kimliğinin tespiti için de polis robot resmini çizerek basına dağıtmıştı.
Kanıtları inceleyen polis, kayıp oldukları ifade edilen 19 yaşındaki Kam McLeod ve 18 yaşındaki Bryer Schmegelsky'nin üç cinayetin baş şüphelisi olduğunu ve kaybolmalarının ölümlerle bağlantılı olduğu ifade etmişti.
Polis süreçte yeni dataylara ulaştı ve yetkilier, ikilinin en son bir yapı markette görüldüğünü duyurdu.
2011 model Toyota araba ile görülen iki gencin son derece tehlikeli ve silahlı olduğunu belirtirken, vatandaşları bulunmaları durumunda hiçbir şekilde kendilerine yaklaşmamaları ve doğrudan polise haber vermeleri konusunda uyarıldı.
18 yaşındaki Bryer Schmegelsky'nin babası ise oğlunu 'akıllı bir çocuk' olarak nitelendirdi ve bir süre bilgisayar oyunlarına ilgisinin artmasının ardından çocuğunun daha içe dönük olmaya başladığını belirtti.
Baba, çocuğunun daha önce uyuşturucu ve öfke problemi olmadığını bunun nasıl olduğunu anlayamadığını ve bir an önce bulunmasını istediğini söyledi.
Kanada polisi ise şüphelileri havadan ve karadan aramaya devam ediyor.
{$ item.Title $}
{$ item.Title $} © {$ item.Files[0].Sources[0] $}
{$ item.Title $}
ilgili haberler
 
LG
MD
SM
XS