hourSON DAKİKA
left-arrowright-arrow
weather
İstanbul
down-arrowup-arrow

  Meghan Markle: Favori tatil yerim İstanbul

  Meghan Markle: Favori tatil yerim İstanbul
  expand

  Prens Harry’nin eşi ve eski oyuncu Meghan Markle, kendi blog’unda paylaştığı yazıda İstanbul hakkında yazı kaleme aldı. Markle, 'En sevdiği tatil yeri' olduğunu söylediği İstanbul’un tatlılarıyla ve göz alıcı binalarıyla muhteşem bir yer olduğunu vurguladı.

  Haberin Devamıadv-arrow
  Haberin Devamıadv-arrow

  Prens Harry’nin eşi ve Meghan Markle, kendi blog’unda paylaştığı yazıda İstanbul'u övdü. Markle, 'En sevdiği tatil yeri' olduğunu söylediği İstanbul’un tatlılarıyla ve göz alıcı binalarıyla muhteşem bir yer olduğunu belirtti.

  İstanbul’un hem kolay gidilebilir hem de ucuz olduğunu belirten Markle, İstanbul için “Capcanlı bir şehir” dedi. Seyahat tutkunu olduğunu belirten Markle, “İstanbul'da geçirdiği 48 saatin seyahat hedefleri arasında ilk sırada yer aldığını” kaydetti.

  Yazısında seyahat tavsiyelerinde bulunan Meghan Markle, “Kapalı Çarşı'sıyla, keşfedilmeyi bekleyen 3 binden fazla camiiyle, halıları ve baklavasıyla, kültür dolu mahalleleriyle, gidilmesi gereken hamamıyla ve elbette Boğaz'ıyla İstanbul” ifadelerini kullandı.

  Markle, İstanbul'un iki yakasının da aynı derecede canlı olduğunu ve şehirde birçok şeyin bir arada bulunabildiğini ifade etti.

  NTV'de yer alan habere göre ziyaretinde Beyoğlu'nda lüks bir otelde kaldığını yazan Sussex Düşesi, lokumu da "Baş döndürücü" diye niteleyerek "Her saniyesine değer" dedi.

  Sıradaki Haberadv-arrow
  Sıradaki Haberadv-arrow