Olay boşanma sonrası Rus güzellik kraliçesine şok suçlama: Bebek kraldan değil mi?

Kasım 2018'de evlenen, 21 Mayıs tarihinde de bir erkek çocuğu sahibi olan 49 yaşındaki Malezya Kralı Sultan 5. Muhammed ve 27 yaşındaki Rus güzellik kraliçesi Oksana Voevodina'nın boşandığı ortaya çıkmıştı. Çiftin boşanmasının ardından Rus güzellik kraliçesi hakkında şoke eden iddialar ortaya atıldı.27 yaşındaki Rus güzellik kraliçesi Oksana Voevodina, Kasım 2018'de 49 yaşındaki Malezya Kralı Sultan 5. Muhammed ile Rusya'nın başkenti Moskova'da görkemli bir törenle evlenmişti.
Bu süre zarfında da Rus güzellik kraliçesi, din değiştirerek Müslüman olmuş, Malezya Kralı Sultan 5. Muhammed de evliliğin ardından tahttan feragat etmişti.
21 Mayıs'ta da çiftin erkek bebekleri dünyaya gelmişti.
Çiftin ayrılacakları yönünde haberler çıksa da genç kadın ilk başta bunu yalanlayarak birlikte fotoğraflarını paylaşmış, ancak sonra boşandıkları ortaya çıkmıştı.
Çiftin boşanmasının ardından sevgi dolu fotoğraflardan eser kalmadı ve Sultan 5. Muhammed Oksana hakkında şoke eden iddialar ortaya attı.
Sultan 5. Muhammed'in sözcüsü ve avukatı Koh Tien Hua, Straits Times'a yaptığı açıklamada "Çocuğun biyolojik babası hakkında henüz net bir kanıt yok" diyerek eski kralın bebeğin babası olmayabileceğini ima etti.
Konuyla ilgili olarak Oksana Veovodina'dan ise yanıt gecikmedi.
Instagram'a iki yeni fotoğraf yükleyen Veovodina "Bu yazıyı yazıyorum ve gözyaşlarını tutamıyorum... Ancak bunlar mutluluk ve şükran gözyaşı! Tüm destekleriniz için teşekkür ederim" dedi.
Mesajında Malezya halkına da teşekkür eden genç kadın "Oğlumun damarlarından akan Malezya kanıyla gurur duyuyorum ve sevginize layık olmak için her şeyi yapacağım" diyerek bebeğin babası hakkındaki suçlamalara da imalı bir yanıt verdi.
Veovodina Sultan 5. Muhammed ile hala boşanıp boşanmadıklarına dair bir açıklama yapmazken eski kralın sözcüleri ayrılığın şeriat kanunları çerçevesinde yapıldığını duyurdu.
{$ item.Title $}
{$ item.Title $} © {$ item.Files[0].Sources[0] $}
{$ item.Title $}
ilgili haberler
 
LG
MD
SM
XS