Şampiyonlar Ligi finalinde sahaya atlamıştı: Kinsey Wolanski'den şaşırtan itiraflar

Tottenham - Liverpool Şampiyonlar Ligi finalinde Kinsey Wolanski isimli modelin sahaya atladığı anlar dünya basınında çok konuşulmuş ve maçın önüne geçmişti. İngiliz basınına konuşan Wolanski'den şaşırtan itiraf geldi.Tottenham - Liverpool Şampiyonlar Ligi finalinde Kinsey Wolanski sahaya atlayarak gündem olmuştu.
Genç modelin bunu sevgilisinin yeni açtığı yetişkin film sitesinin tanıtımı için yaptığı belirtilmişti.
Öte yandan Kinsey Wolanski'nin sahaya atlaması popülerliğini bir anda yükseltmiş, maç öncesi 400 binlerde olan takipçisi olayın ardından 2,5 milyona yükselerek rekor kırmıştı.
Wolanski sahaya atlaması ve popülerliği ile ilgili olarak The Sun'dan Georgina Bisval'e konuştu.
22 yaşındaki Wolanski, 30 yaşına gelene kadar emekli olmayı planladığını ve sahaya atlamasının buna oldukça yardımcı olduğunu belirtti.
Wolanski ayrıca şaşırtan bir itirafta da bulundu.
Genç model "İsimlerini vermek istemiyorum ama birkaç Liverpoollu futbolcu sahaya atlamamın ardından bana flört dolu mesajlar attılar. Hatta bir tanesi kalp emojisi attı diğeri ise ‘Maçta seni gördüm’ diye mesaj attı" dedi.
Wolanski "Açıkçası profillerine tıklayana kadar onların kim olduğunu dahi bilmiyordum. Ancak hiçbirisine cevap vermedim çünkü benim zaten bir sevgilim var" diye sözlerine ekledi.
Sevgilisi de tanıdık
Ünlü ismin sevgilisi Vitaly Zdorovetskiy'nin de 2014 yılında Almanya - Arjantin arasındaki Dünya Kupası finalinde sahaya atlayan kişi olduğu ortaya çıkmıştı.
Vitaly Zdorovetskiy de 2014'te kendi filminin tanıtımı için sahaya atlamış ve ömür boyu futbol müsabakalarından men edilmişti.
{$ item.Title $}
{$ item.Title $} © {$ item.Files[0].Sources[0] $}
{$ item.Title $}
ilgili haberler
 
LG
MD
SM
XS