Türkiye'den ünlüler de katılıyordu! Kötü haber geldi

Burning Man Festivali her yıl apustos ayının son haftası ve eylül ayının ilk haftası arasında ABD'nin Nevada eyaletinde yer alan Black Rock Çölü'nde düzenleniyor.Festivale Türkiye'den birçok ünlü isim de katılıyor.

Festivalin 2019 yılında düzenlenecek versiyonu için önemli bazı duyurular yapıldı.Açıklamaları Burning Man CEO'su Marian Goodell yaptı.

Açıklamaları Burning Man CEO'su Marian Goodell yaptı.
Goodell, Burning Man Festivali kapsamında alana konaklama için lüks çadırlar kuran Camp Humano şirketinin 2019 yılında festivale davet edilmediğini belirtti.

Goodell, Camp Humano'nun kurduğu lüks çadırların festival katılımcıları tarafından da olumsuz eleştiriler aldığını söyledi.

Festival kapsamında 25 bin dolar ila 100 bin dolar fiyatlarla konaklama seçeneği sunan şirketin festivale davet edilmediğini söyleyen Goodell, festivale gelen ünlülere, sosyal medya fenomenlerine ve sponsorlu katılımcılara ateş püskürdü.
Burning Man'in resmi Instagram hesabında festivalde ilginç kıyafetler giyen bazı kişilerin fotoğrafları paylaşıldı.

Paylaşılan fotoğraflar için Goodell, festivalin kontrolden çıktığı ve gerçek Burning Man'in bu olmadığı yorumunda bulundu.

Festivalin CEO'su ayrıca, paylaşılan fotoğraflar genellikle ünlü bir marka ya da tasarımcının ürünlerinin de etiketlendiğini söyledi.
Goodell, birçok kişinin festivali pazarlama aracına çevirdiğini savundu.

Goodell ayrıca Burning Man Festivali için satılan biletlerde yüzde 18 indirime gidileceğinin sinyalini de verdi.


Goodell'in açıklamaları, çok sayıda kişinin yüksek ücretler ödeyerek bilet aldığı ve daha sonra iptal edildiği duyurulan Fyre Festivali vakasının hemen ardından geldi.
Festival için satılan biletlerin fiyatı 190 ila 1200 dolar arasında değişiyor.
{$ nextTitle $}
{$ item.Title $}
{$ item.Title $} © {$ item.Files[0].Sources[0] $}
{$ item.Title $}
{$ item.Title $}
ilgili haberler
 
LG
MD
SM
XS