Ülkede kahraman ilan edilmişti... O mesajların ardından hesabını kapattı

İngiltere'de meydana gelen korkunç cinayette kahraman ilan edilen polis memuru yoğun ilgi sonrası hesabını kapatmak zorunda kaldı.İngiltere'de meydana gelen korkunç cinayette 22 yaşındaki baba Zak Bennett-Eko geçtiğimiz gün bebeğinin annesi ile şiddetli bir tartışma yaşamıştı.
Bennett-Eko tartışma sonrası öfkelendi. Ardından 11 aylık bebeğini alan baba onu canice nehre attı.
Baba olayın ardından da hiçbir şey olmamış gibi yakındaki bir bara gitti ve kendisine içki söyledi.
Talihsiz bebeği ise nehirde polisler bulmuş ve hemen hastaneye götürmüştü.
Ancak küçük bebek tüm müdahalelere rağmen kurtarılamamıştı.
Küçük bebeği kurtarmak için nehre atlayan kişinin ise 24 yaşındaki Jessica Voiels adlı polis memuru olduğu açıklanmıştı.
Genç memur olayın ardından sarf ettiği çaba nedeniyle ülkede kahraman ilan edilmişti.
Polis memuru yaşadığı anları Twitter hesabında "Hayatımın en kötü vardiyasını dün yaşadım. Gelecekte bunun kadar kötü bir şey göreceğimi sanmıyorum" diyerek ifade etti.
Ancak polis memurunun yaşadığı zorlu durum bazı kullanıcıların umrunda olmadı. Pek çok kişi genç kadına Twitter ve Facebook hesaplarından seksist mesajlar attı ve 'güzelliği nedeniyle' bu işi yapamayacağını öne sürdü.
Yorumlar o kadar arttı ki genç memur hesabını kapatmak zorunda kaldı. Pek çok kişi ise Jessica'ya destek vererek seksist yorumlara tepki gösterdi.
Öte yandan talihsiz bebeğin ölümü sonrası annesi Facebook'tan bir mesaj attı. Anne mesajında "Ben bugün bebeğimi kaybettim. Küçük oğlumu seviyordum ve onun için her şeyi yaptım. Acil servise ulaşana kadar çocuğumun öldüğünü bile bilmiyordum. Onunla saatlerce onunla oturduk, tuttuk, öpüştük ve sonra ayrıldım. Çocuğum, dünyam için yas tutmama izin verin. Evet hayattayım ama keşke ölseydim diyorum" dedi.
{$ item.Title $}
{$ item.Title $} © {$ item.Files[0].Sources[0] $}
{$ item.Title $}
{$ item.Title $}
{$ photo.Metadata.Title $}
ilgili haberler
 
LG
MD
SM
XS