AÖL telafi sınavı sonuçları açıklandı mı, ne zaman? MEB.gov.tr AÖL telafi sınavı sonuçları..

AÖL telafi sınavı sonuçları açıklandı mı, ne zaman? MEB.gov.tr AÖL telafi sınavı sonuçları..

AÖL telafi sınavı sonuçları açıklandı mı, ne zaman MEB.gov.tr AÖL telafi sınavı sonuçları..
expand

Açık Öğretim Lisesi (AÖL) telafi sınavı sonuçları için gözler artık Milli Eğitim Bakanlığı'nda. 25 Şubat-1 Mart 2021 tarihleri arasında yapılan çevrim içi (online) sınavlara çeşitli nedenlerle katılamayan öğrenciler için düzenlenen AÖL telafi sınavları geçtiğimiz hafta tamamlandı. Peki, AÖL telafi sınavı sonuçları açıklandı mı, ne zaman? İşte AÖL telafi sınavı sonuçlarıyla ilgili bilgiler..

Haberin Devamıadv-arrow
Haberin Devamıadv-arrow

AÖL telafi sınavı sonuçları için heyecanlı bekleyiş başladı. Milli Eğitim Bakanlığı tarafından online gerçekleşen AÖL telafi sınavı sonuçları yapılan değerlendirmelerin ardından MEB.gov.tr'de ilan edilecek. http://aol.meb.gov.tr/ adresinden erişime açılacak AÖL sınav sonuçları öğrenci şifresi ile sorgulanacak.

AÖL TELAFİ SINAVI SONUÇLARI AÇIKLANDI MI?

AÖL telafi sınavları 27 Temmuz 2021 tarihi saat 09.30'dan 28 Temmuz 2021 tarihi saat 23.59'a kadar çevrim içi (online) olarak yapıldı. Sınav sonuçlarının açıklanacağı tarih için henüz Milli Eğitim Bakanlığı'ndan bir açıklama gelmedi. AÖL 3. dönem sınavları 7 Temmuz'da tamamlanmış, sınav sonuçları ise 14 Temmuz 2021 tarihinde açıklanmıştı. Bu bilgiler göz önüne alındığında telafi sınav sonuçlarının 4 Ağustos 2021 tarihinde yani bugün saat 14.00'da açıklanması bekleniyor.

AÖL TELAFİ SINAVI SONUCU SORGULAMA EKRANI

Sıradaki Haberadv-arrow
Sıradaki Haberadv-arrow