Üniversite tercihi yapmadan önce kendinize sormanız gereken 5 soru

Geleceğiniz için en önemli kilometre taşlarından biri olan üniversiteyi seçerken size yol gösterecek, gelecek planlarınız konusunda zihninizin berraklaşmasını sağlayacak, içinize sinen bir üniversite hayatı için kendinize sormanız gereken soruları derledik. (Sponsorlu)Seçeceğim üniversitenin avantajları neler?

Üniversite, hayatınıza yön veren en önemli kilometre taşlarından biri olacak. Geleceğe yönelik hedeflerinizi belirleyin ve buna uygun bölümleri detaylı inceleyin.

İstediğim bilgilere kolaylıkla ulaşabilir miyim?

Akademik anlamda kendinize en değerli yatırımı yapacağınız üniversite hayatınız boyunca, tercih ettiğiniz üniversitenin size sunabileceği bilgiye ulaşma kanallarını inceleyin.

Kampüslerin fiziki imkanları yeterli mi?

Kampüslerin ulaşım olanakları, modern mimariye uygunluğu, öğrenciler için sağladığı kolaylıklar ve diğer fiziki şartlarının sizin için yeterli olup olmadığını düşünün.

Teknolojik gelişmelere uygun öğretim imkanları var mı?

Teknolojik gelişimin hız kazandığı dünyada, modern öğretim imkanlarına sahip olup olmadığını araştırın.

Ders dışı faaliyetler bana hitap ediyor mu?

Üniversite hayatında akademik faaliyetler kadar ders dışı faaliyetler de önemlidir. Öğrencilerin bir topluluğa ait olma hissini oluşturan, sosyal yönlerini geliştirmelerine imkan tanıyan etkinliklerin ne kadar geniş olup olmadığını kontrol edin.

Tüm bu soruların cevabı tek bir üniversitede!

İlk kurulan vakıf üniversiteleri arasında bulunan ve bugüne kadar eğitim ve öğretimde, akademik çalışmalarda emin adımlarla büyüyerek 30 bine varan mezunu, 30 bine ulaşan öğrencisi ile Beykent Üniversitesi 20. Yılında Tıp ve Diş Hekimliği Fakülteleri ile eğitim öğretim hizmeti sunmaya başlıyor.
Beykent Üniversitesi ile ilgili daha detaylı bilgi için tıklayın.

{$ item.Title $}
{$ item.Title $} © {$ item.Files[0].Sources[0] $}
{$ item.DailyVideosDetails.Section_Title $}
{$ item.Title $}
{$ item.DailyVideosDetails.Section_Title $}
{$ item.Title $}
{$ item.DailyVideosDetails.Section_Title $}
{$ item.Title $}
{$ photo.Metadata.Title $}
{$ item.DailyVideosDetails.Section_Title $}
LG
MD
SM
XS