15 Temmuz’da kargolar açık mı? Kargolardan son dakika açıklaması

15 Temmuz’da kargolar açık mı? Kargolardan son dakika açıklaması
Haydar Sancak, “Çok başarılı geçen Hedef Ecza Deposu tecrübemizden sonra, şimdi de 900’e yakın şubesi, 25 aktarma merkezi ve 9,000 çalışanı ile günde 600 bin adrese dünya standartlarında hizmet ulaştıran, Türkiye’nin lider kargo şirketi, MNG Kargo’ya yatırım yapmış olmaktan büyük mutluluk duyuyoruz. Türk ekonomisinin ve kargo sektörünün önünün çok açık olduğunu düşünüyoruz” dedi.

15 Temmuz Pazartesi günü kargo göndermek ve teslim almak isteyenler “15 Temmuz’da kargolar açık mı?” sorunun cevabını araştırıyor. Bilindiği üzere özel kargo şirketleri resmi tatillerde genellikle kapalı oluyor. Peki, 15 Temmuz’da kargolar çalışıyor mu? İşte kargo şirketlerinden peş peşe yapılan açıklamalar…

15 Temmuz Pazartesi günü kargolar çalışıyor mu?” sorusunun cevabı, yarın kargo göndermek veya teslim almak isteyenler tarafından merakla araştırılıyor. Konuyla ilgili kargo şirketleri tarafından kurumsal sosyal medya hesapları üzerinden peş peşe açıklamalar birbirini izledi. Peki, kargolar 15 Temmuz’da açık mı? İşte tek tek kargo şirketlerinden yapılan açıklamalar…


ARASA KARGO 15 TEMMUZ’DA AÇIK MI?


Aras Kargo’nun resmi Twitter hesabından yapılan açıklamaya göre kargonun tüm şubeleri 15 Temmuz Pazartesi günü kapalı olacak. 15 Temmuz boyunca Aras Kargo’nun tüm şubeleri kapalı olacağı için herhangi bir teslimat işlemi yapılmayacak.


MNG KARGO 15 TEMMUZ’DA ÇALIŞYOR MU?


MNG Kargo 15 Temmuz Demokrasi ve Milli Birlik Günü nedeniyle kapalı olacak. Konuyla ilgili MNG Kargo’dan yapılan açıklamada 16 Temmuz itibariyle tüm şubelerde günlük akışın normal seyrinde devam edeceği bilgisi de müşterilerle paylaşıldı.


SÜRAT KARGO 15 TEMMUZ’DA AÇIK MI, KAPALI MI?


“15 Temmuz’da Sürat Kargo açık mı?” sorusu, kargo şirketinden yapılan açıklama sonrası cevabını buldu. Firmanın resmi internet sitesi üzerinden yapılan açıklamada Sürat Kargo’nun 15 Temmuz Demokrasi ve Milli Birlik Günü nedeniyle kapalı olacağı duyuruldu.


YURTİÇİ KARGO’DAN 15 TEMMUZ AÇIKLAMASI


15 Temmuz Demokrasi ve Milli Birlik Günü resmi tatil… Bu nedenle birçok kurum ve kuruluş 15 Temmuz’da kapalı. Bu nedenle kargo şirketlerinin de açık olup olmadığı merak ediliyor. 15 Temmuz’da açık olup olmadığı merak edilenler kargo arasında Yurtiçi Kargo’da var. Yurtiçi Kargo’dan yapılan açıklamada firmanın tüm şubelerinin 15 Temmuz’da kapalı olacağı bilgisi kamuoyuyla paylaşıldı.

{$ item.Title $}
{$ item.Title $} © {$ item.Files[0].Sources[0] $}
{$ item.Title $}
ilgili haberler
 
LG
MD
SM
XS