Son Dakika

28 Eylül On Numara çekiliş sonuçları! On Numara bilet sorgula! On Numara sonucu

A A

28.09.2020 - 20:52 Son Güncelleme:

Heyecanla beklenen On Numara sonuçları açıklandı. Milli Piyango Online web sitesinden canlı çekiliş ile 28 Eylül On Numara sonuçları ve kazanan numaraları en çok araştırılan konuların başında yer alıyor. 28 Eylül On Numara çekiliş sonuçları açıklandı. On Numara haftanın tek günü çekilmektedir. On Numara Çekiliş Sonuçları Milli Piyango Online sitesinden resmi olarak yayınlandı. İşte On Numara Çekiliş sonuçları! İşte 28 Eylül On Numara sonuçları bilet sorgulama ekranı!

28 Eylül On Numara çekiliş sonuçları! On Numara bilet sorgula! On Numara sonucu

On Numara çekilişi 28 Eylül akşamı gerçekleşti. Çekiliş Milli Piyango TV YouTube adresinden canlı yayınlandı. İşte kazandıran rakamlar… 

28 Eylül On Numara Çekiliş Sonuçları

Zengin olma hayali kuran birçok insan On Numara çekilişini merak ediyor. 28 Eylül 2020 On Numara çekiliş sonuçları açıklandı.

İşte kazandıran rakamlar: 4-5-7-8-11-13-20-23-29-32-33-42-46-48-52-56-57-68-74-75-77-80


On Numara sonuçları bilet sorgulama ekranı

On Numara oynayan herkes bilet numarasını yazıp internet ortamından sonuçları kontrol edebilmektedir. Aşağıdaki bağlantıya tıklayarak bilet numaranızı yazıp sonucu öğrenebilirsiniz

On Numara Çekilişi saat kaçta?

Merakla beklenen On Numara çekilişi 28 Eylül Pazartesi (bu akşam) saat 20:00’de yapıldı. Çekiliş Milli Piyango Online'ın sitesinden canlı olarak yayınlanacak. On Numara çekilişine dair tüm detaylar burada olacak.

On Numara oynamanın kuralları neler?

ON NUMARA HAKKINDA BİLGİLER

On Numara çok yakında Milli Piyangoonlien.com'da,.

Yenilenen On Numara'nın kuralları ise aşağıdaki gibi ;

Bir kolonda 80 numara bulunmaktadır. 80 numaradan 10 tanesi işaretlenir.

Bir veya birden fazla kolon oynanabilir.

Tek kolon ücreti 2 TL’dir.

Tüm çekilişler canlı yayınlanıyor

Şisal Şans’ın son teknolojiyi kullanarak oluşturulan teknik altyapı ile noter huzurunda gerçekleştirdiği çekilişler canlı olarak yayınlanmaya devam ediyor. Tüm çekiliş süreçleri “Dünya Piyango Birliği” (World Lottery Association) standart ve kurallarına uygun şekilde organize ediliyor ve en büyük öncelik şeffaflığa veriliyor.

Dünya Piyango Birliği sertifikalı, son teknoloji ürünü yeni çekiliş makineleriyle kurulmuş olan ve ŞANS MERKEZİ adı verilen çekiliş stüdyosunda düzenlenen çekilişler, www.millipiyangoonline.com sitesinden canlı olarak yayınlanıyor ve dileyen herkes çekilişe katılabiliyor.