Son Dakika

29 Eylül 2020 Milli Piyango sonuçları ve bilet sorgulama Milli Piyango Online'da

A A

30.09.2020 - 08:04 Son Güncelleme:

Milli Piyango sonuçları 29 Eylül 2020 çekilişinin tamamlanmasının ardından şans oyunu tutkunlarının bilgisine sunuldu. Milli Piyango bilet sorgulama işlemleri ve sıralı tam liste Milli Piyango Online üzerinden kontrol edilebilecek. Aynı şekilde Milli Piyango 29 Eylül 2020 sonuçları canlı yayından takip edildi.

29 Eylül 2020 Milli Piyango sonuçları ve bilet sorgulama Milli Piyango Online'da

Milli Piyango’nun özel çekilişler dışında her ayın 9, 19 ve 29’unda gerçekleştirdiği şans oyununda heyecan başladı. 29 Eylül 2020 Milli Piyango sonuçları için resmi internet adresi üzerinden canlı yayın takibi gerçekleştirilebiliyor.

Dileyen kullanıcılar çekiliş tamamlandıktan sonra ister bilet numarasını girerek sorgulama yapabilir isterse tüm rakamları tek tek kontrol edebilirler.

MİLLİ PİYANGO SONUÇLARI 29 EYLÜL 2020 BİLET SORGULAMA

Bilet sorgulama işlemleri kurumun resmi internet adresi üzerinden çekiliş tamamlandıktan sonra yapılabilecek.

BİLET SORGULAMA SAYFASI İÇİN TIKLAYINIZ…

MİLLİ PİYANGO BÜYÜK İKRAMİYE VE AMORTİ SAYILARI BELLİ OLDU

29 Eylül 2020 çekilişinde amorti sayıları 2 ve 6 olarak belirlendi.


3 milyon TL'lik büyük ikramiyenin isabet ettiği talihli numaralar ise şöyle...

MİLLİ PİYANGO ÇEKİLİŞLERİ HAKKINDA BİLİNMESİ GEREKENLER

Milli Piyango’da; tam bilet, yarım bilet ve çeyrek bilet olmak üzere üç bilet çeşidi bulunur. Her biletin fiyatı ve kazandırma oranı farklıdır. Her ikramiye kategorisinde, kategorinin kazanan numaralarından birine eşit olan tüm numaralar ilgili kategorinin ikramiyesini kazanır.

Kazanan sıralı numara tam bilet üzerine basılı ise, söz konusu bilet ilgili ikramiyenin tamamını kazanır. Yarım bilet üzerine basılı ise, söz konusu bilet ilgili ikramiyenin yalnızca yarısını kazanır; kazanan sıralı numara çeyrek bilet üzerine basılı ise, söz konusu bilet ilgili ikramiyenin yalnızca çeyreğini (dörtte birini) kazanır.

Milli Piyango büyük ikramiyesi çekilişten önce belli oluyor. Sadece son sayıyı bilsen bile amorti kazanmış oluyorsun! Büyük ikramiyeyi kazanan numaran yalnızca tek bir rakamla farklı olan bir biletin varsa da üzülme, teselli ikramiyesi kazanacaksın. Bilet fiyatları ise şöyle:

Normal Çekilişlerde:

Tam Bilet: 30 TL

Yarım Bilet: 15 TL

Çeyrek Bilet: 7,5 TL

Özel Çekilişlerde:

Tam Bilet: 50 TL

Yarım Bilet: 25 TL

Çeyrek Bilet: 12,5 TL