hourSON DAKİKA
left-arrowright-arrow
weather
İstanbul
down-arrowup-arrow

  AHBAP Derneği burs başvurusu 2021 nasıl yapılır? 6 bin TL AHBAP burs başvurusu başladı!

  AHBAP Derneği burs başvurusu 2021 nasıl yapılır 6 bin TL AHBAP burs başvurusu başladı
  expand

  AHBAP Derneği burs başvuruları başladı. Ünlü sanatçı Haluk Levent kısa süre önce duyurusunu gerçekleştirdikleri burs başvurularının başladığını açıkladı. Peki, AHBAP Derneği burs başvurusu nasıl yapılır?

  Haberin Devamıadv-arrow
  Haberin Devamıadv-arrow

  Üniversite öğrencilerine 6 bin lira konaklama desteğinin sağlanacağı AHBAP Derneği burs başvuruları başladı. Sanatçı açıklamasında “Üniversiteli kardeşlerim! Kaldığınız evin kirasını ödemekte zorlanıyorsanız, geçici olarak kaldığınız yer ekonomik durumunuzu zorluyorsa, kaldığınız yurt pahalı ise Ahbap Derneğine başvuran ilk etapta 500 öğrenciye 6’şar bin TL ödeyeceğiz.” ifadelerine yer verdi.

  AHBAP DERNEĞİ BURS BAŞVURUSU NASIL YAPILIR?

  Başvuruların başlamasının ardından ikinci açıklamada bulunan Levent “Başvurular açıldı. Üniversiteli kardeşlerim, https://go.ahb.app/uni-konaklama üzerinden başvuruda bulunabilirsiniz.  İlk etapta istenilen tüm belge ve bilgileri yükleyen, şartlara uygun 500 öğrenciye 6’şar bin TL ödeyeceğiz.” dedi.

  Sisteme kayıt olan ve ardından kullanıcı adı ve şifreleriyle giriş yapan öğrenciler başvurularını yapabilecekler. İlk etapta 500 öğrenciye 6 bin liralık konaklama desteği verilecek.

  BAŞVURU İÇİN TIKLAYINIZ…

  Aynı şekilde burs arayan öğrencilerin yanı sıra derneğin sağladığı burslara destek olmak isteyen kişiler de online olarak bağış yapabilecekler.

  Sıradaki Haberadv-arrow
  Sıradaki Haberadv-arrow