Altın fiyatları hafta sonu canlı! 27 Şubat 2021 Gram altın, çeyrek altın fiyatı ne kadar? 

Altın fiyatları hafta sonu canlı! 27 Şubat 2021 Gram altın, çeyrek altın fiyatı ne kadar? 

Altın fiyatları hafta sonu canlı! 27 Şubat 2021 Gram altın, çeyrek altın fiyatı ne kadar? 

Altın fiyatları dün itibarıyla yeniden düşüşe geçti ve sabah saatleriyle birlikte aşağı yönlü seyrini sürdürüyor. Gram altın 400 lira barajında dengelenme seviyesinde yer almaya devam ederken hafta sonu altın fiyatları yatay seyrediyor. Peki, 27 Şubat 2021 Cumartesi günü çeyrek altın ne kadar, gram altın kaç TL?

Koronavirüs pandemisiyle birlikte talep patlaması yaşayan altın, sonrasında yaşanan gelişmelerle birlikte zaman içinde düşüşe geçti. Yatırım tercihini altından yana kullanan binlerce kişi altın fiyatlardaki düşüşle beraber yatırımlarına yön vermek üzere canlı ve güncel altın fiyatlarını takip ediyor.  Altın fiyatlarında ki dalgalı seyir bugün de devam ediyor. Küresel piyasalarda zayıflayan doların gerilemesiyle birlikte 1,800 doların altına gerileyen altın fiyatları bu sınıra yakın yatay hareket ediyor. İşte günün altın fiyatları..

ALTIN FİYATLARI 27 ŞUBAT CUMARTESİ 2021

GRAM ALTIN KAÇ TL?

Gram altın bugün 412  lira seviyelerinden işlem görüyor. Aynı dakikalarda altının onsunun fiyatı ise bin 727 dolarda yer alıyor.

ÇEYREK ALTIN NE KADAR?

Bigpara’dan alınan son verilere göre çeyrek altın bugün 675 liradan alınırken 699 liradan da satışa sunuluyor.

CUMHURİYET ALTINI NE KADAR?

Son dönemdeki düşüşlerle birlikte 3 bin liradan oldukça uzaklaşan cumhuriyet altını bugün 2 bin 690 liradan alınırken 2 bin 791 liradan da satışa sunuluyor.

YARIM ALTIN NE KADAR?

26 Şubat 2021 tarihinde yarım altın 1349 liradan alış, 1396 liradan satış fiyatıyla işlem görüyor.

ALTIN FİYATLARI YÜKSELİR Mİ?

Analistlere göre, dolar/TL'de 6,80 hedefi sürdükçe gram altında fiyat baskısı devam edecektir. Kısa vade için ons altında yeniden 1800 dolar üzeri seyirler görülebilir ancak 1900 dolar ve üzeri biraz daha zor gibi duruyor. Gram altının 400 TL üzerine doğru hareketinde ısrarcı kalmasını bekleyebiliriz ama bu durum sert bir yükseliş sinyali olarak yorumlanmamalı.

DİĞER ALTIN FİYATLARI İÇİN TIKLAYIN!